dywan tradycyjny polonia alhambra koniak 200x300 cm
Nr kat. 100566105
opis produktu
Dywan tradycyjny Polonia Alhambra koniak 200x300 to model wyróżniający się bogatym, precyzyjnym i eleganckim wzornictwem. Powyższy dywan z ramką prezentuje głębokie odcienie brązu oraz zieleni. Wymiary powyższego dywanu do salonu oraz jadalni sięgają 200x300 cm. Model wełniany posiada certyfikat produktu ekologicznego, który powstał w sposób zrównoważony z poszanowaniem środowiska naturalnego. Sprężysta struktura runa nie przyciąga kurzu, wykazując właściwości antystatyczne. Ponadto model trudnopalny i termoizolacyjny sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego. Unikalną zaletą dywanów wełnianych jest naturalna zdolność włókien do regulowania poziomu wilgotności powietrza. Produkt dźwiękochłonny pozwala także skutecznie wyciszyć wnętrze, poprawiając komfort akustyczny w pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan tradycyjny Polonia Alhambra koniak 200x300 to model wyróżniający się bogatym, precyzyjnym i eleganckim wzornictwem. Powyższy dywan z ramką prezentuje głębokie odcienie brązu oraz zieleni. Wymiary powyższego dywanu do salonu oraz jadalni sięgają 200x300 cm. Model wełniany posiada certyfikat produktu ekologicznego, który powstał w sposób zrównoważony z poszanowaniem środowiska naturalnego. Sprężysta struktura runa nie przyciąga kurzu, wykazując właściwości antystatyczne. Ponadto model trudnopalny i termoizolacyjny sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego. Unikalną zaletą dywanów wełnianych jest naturalna zdolność włókien do regulowania poziomu wilgotności powietrza. Produkt dźwiękochłonny pozwala także skutecznie wyciszyć wnętrze, poprawiając komfort akustyczny w pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny polonia alhambra koniak 200x300 cm
Nr kat. 100566105
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








