dywan tradycyjny omega aries rubin 200x300 cm
Nr kat. 100081168
opis produktu
Termal Grzejnik łazienkowy GŁ-W 400x1200. Grzejnik GŁ-W 400/1200 w kolorze białym RAL 9016. Istnieje możliwość zamówienia grzejnika w kolorze z palety RAL. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, aby podać żądany kolor oraz otrzymać informacje na temat ceny i terminu realizacji zamówienia na grzejnik w wybranym kolorze. Posiada podłączenie od dołu lub od góry. Możliwość zamontowania grzałki elektrycznej. Jego kolektory poziome są lekko uwypuklone na zewnątrz. Jego wygląd zewnętrzny, podobnie jak pozostałych typów, jest bardzo estetyczny. Gwarancja: 12 lat.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Bordowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Termal Grzejnik łazienkowy GŁ-W 400x1200. Grzejnik GŁ-W 400/1200 w kolorze białym RAL 9016. Istnieje możliwość zamówienia grzejnika w kolorze z palety RAL. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, aby podać żądany kolor oraz otrzymać informacje na temat ceny i terminu realizacji zamówienia na grzejnik w wybranym kolorze. Posiada podłączenie od dołu lub od góry. Możliwość zamontowania grzałki elektrycznej. Jego kolektory poziome są lekko uwypuklone na zewnątrz. Jego wygląd zewnętrzny, podobnie jak pozostałych typów, jest bardzo estetyczny. Gwarancja: 12 lat.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Bordowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny omega aries rubin 200x300 cm
Nr kat. 100081168
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



