dywan tradycyjny moon kain silver 300x400 cm
Nr kat. 100382521
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2515 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 300x400 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2515 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 300x400 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny moon kain silver 300x400 cm
Nr kat. 100382521
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






