dywan shaggy premium moyo cuban sand 200x290 cm
Nr kat. 100524449
opis produktu
Dywan shaggy Premium Moyo cuban sand to model o wymiarach wynoszących 200x290 cm. Prezentowany model doskonale sprawdzi się w centralnym miejscu salonu, sypialni, przedpokoju, a także gabinetu. Futrzana struktura kolekcji Moyo zapewnia błogą miękkość oraz codzienną przyjemność użytkowania. Powyższa oferta dotyczy modelu w piaskowym, przytulnym i naturalnym odcieniu beżu. Połyskujące wykończenie włókien nadaje dywanom shaggy ekskluzywny wygląd. Model zaprojektowany został z myślą o aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, glamour, jak również eklektycznych. Wykonany z włókien poliestrowych metodą tkania maszynowego, gwarantuje trwałość oraz łatwość pielęgnacji. Dywan o niezwykłej sprężystości nie ulega udeptywaniu, odkształceniom, przetarciom ani blaknięciu. Jest odporny na substancje chemiczne oraz promieniowanie UV. Jego runo nie sprzyja rozwojowi moli, grzybów ani bakterii. Włókno poliestrowe nie przyciąga kurzu, dzięki czemu sprawdzi się także w otoczeniu alergików.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO EXCLUSIVE |
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 55 mm |
| Waga całkowita: | 2750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan shaggy Premium Moyo cuban sand to model o wymiarach wynoszących 200x290 cm. Prezentowany model doskonale sprawdzi się w centralnym miejscu salonu, sypialni, przedpokoju, a także gabinetu. Futrzana struktura kolekcji Moyo zapewnia błogą miękkość oraz codzienną przyjemność użytkowania. Powyższa oferta dotyczy modelu w piaskowym, przytulnym i naturalnym odcieniu beżu. Połyskujące wykończenie włókien nadaje dywanom shaggy ekskluzywny wygląd. Model zaprojektowany został z myślą o aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, glamour, jak również eklektycznych. Wykonany z włókien poliestrowych metodą tkania maszynowego, gwarantuje trwałość oraz łatwość pielęgnacji. Dywan o niezwykłej sprężystości nie ulega udeptywaniu, odkształceniom, przetarciom ani blaknięciu. Jest odporny na substancje chemiczne oraz promieniowanie UV. Jego runo nie sprzyja rozwojowi moli, grzybów ani bakterii. Włókno poliestrowe nie przyciąga kurzu, dzięki czemu sprawdzi się także w otoczeniu alergików.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO EXCLUSIVE |
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 55 mm |
| Waga całkowita: | 2750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy premium moyo cuban sand 200x290 cm
Nr kat. 100524449
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








