dywan nowoczesny glitz arad grey gold 160x221 cm
Nr kat. 100463604
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY GLITZ GREY GOLD to dywan wielokolorowy, który prezentuje odcienie szarości, beżu, złota oraz brązu. Powyższy model wyróżnia oryginalny wzór odzwierciedlający strukturę marmuru, który dedykowany jest zarówno wnętrzom nowoczesnym, jak również klasycznym. Miękki i sprężysty model powstał metodą tkania maszynowego z syntetycznego poliestru. Trwałe i odporne na zabrudzenia włókno zapewnia naturalny wygląd powierzchni, a jednocześnie wyróżnia się funkcjonalnością. Dywany poliestrowe nie przyciągają kurzu i nie sprzyjają rozwojowi drobnoustrojów, nadając się do użytkowania przez alergików. Dzięki zdolności przewodzenia ciepła, sprawdzają się na systemie ogrzewania podłogowego. Powyższy produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | GLITZ |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY GLITZ GREY GOLD to dywan wielokolorowy, który prezentuje odcienie szarości, beżu, złota oraz brązu. Powyższy model wyróżnia oryginalny wzór odzwierciedlający strukturę marmuru, który dedykowany jest zarówno wnętrzom nowoczesnym, jak również klasycznym. Miękki i sprężysty model powstał metodą tkania maszynowego z syntetycznego poliestru. Trwałe i odporne na zabrudzenia włókno zapewnia naturalny wygląd powierzchni, a jednocześnie wyróżnia się funkcjonalnością. Dywany poliestrowe nie przyciągają kurzu i nie sprzyjają rozwojowi drobnoustrojów, nadając się do użytkowania przez alergików. Dzięki zdolności przewodzenia ciepła, sprawdzają się na systemie ogrzewania podłogowego. Powyższy produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | GLITZ |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny glitz arad grey gold 160x221 cm
Nr kat. 100463604
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










