dywan nowoczesny calvin klein verdant vrd01 ivory grey 200x280
Nr kat. 100413467
opis produktu

119 x 180 cm
160 x 221 cm
200 x 280 cm
239 x 300 cm
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany Calvin Klein
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Calvin Klein
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Polipropylen
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 54% Polipropylen / 46% Poliester |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

119 x 180 cm
160 x 221 cm
200 x 280 cm
239 x 300 cm
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany Calvin Klein
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Calvin Klein
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Polipropylen
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 54% Polipropylen / 46% Poliester |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny calvin klein verdant vrd01 ivory grey 200x280
Nr kat. 100413467
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








