dekor gravity marine blue silver inserto satin rectified 24x74 cersanit
Nr kat. 100156882

opis produktu
Płytka ścienna DEKOR GRAVITY MARINE BLUE SILVER INSERTO SATIN RECT 24X74 CERSANIT wyprodukowna w fabryce Cersanit. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Gres ten idealnie nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę , ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze. Płytka ta pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, sprawia że utrzymanie pomieszczenia w czystości nie sprawia większych problemów oraz zapewnia ogromną wygodę użytkowania. Dzięki tej warstwie zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacj jest możliwe bez problemu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Gravity |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 24 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 24x74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Płytka ścienna DEKOR GRAVITY MARINE BLUE SILVER INSERTO SATIN RECT 24X74 CERSANIT wyprodukowna w fabryce Cersanit. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Gres ten idealnie nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę , ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze. Płytka ta pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, sprawia że utrzymanie pomieszczenia w czystości nie sprawia większych problemów oraz zapewnia ogromną wygodę użytkowania. Dzięki tej warstwie zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacj jest możliwe bez problemu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Gravity |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 24 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 24x74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dekor gravity marine blue silver inserto satin rectified 24x74 cersanit
Nr kat. 100156882
Cena katalogowa: 129,99 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 129,99 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Płytka ścienna DEKOR GRAVITY MARINE BLUE SILVER INSERTO SATIN RECT 24X74 CERSANIT wyprodukowna w fabryce Cersanit. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Gres ten idealnie nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę , ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze. Płytka ta pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, sprawia że utrzymanie pomieszczenia w czystości nie sprawia większych problemów oraz zapewnia ogromną wygodę użytkowania. Dzięki tej warstwie zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacj jest możliwe bez problemu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Gravity |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 24 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 24x74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


