panele podłogowe wodoodporne classen dąb boston casa prima 62909 ac5 7mm 4v-fuga
Nr kat. 100378937








opis produktu

Grubość: 7 mm
Szerokość: 0,192 m
Długość: 1,285 m
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Casa Prima |
|---|---|
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu

Grubość: 7 mm
Szerokość: 0,192 m
Długość: 1,285 m
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Casa Prima |
|---|---|
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb boston casa prima 62909 ac5 7mm 4v-fuga
Nr kat. 100378937
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,467m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,467m21 paczka
opis produktu

Grubość: 7 mm
Szerokość: 0,192 m
Długość: 1,285 m
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Casa Prima |
|---|---|
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


