dywan tradycyjny omega torino rubin 200x300 cm
Nr kat. 100281136
opis produktu
Tradycyjny dywan TORINO RUBIN zachwyca pięknym, orientalnym wzorem. Może stać się elementem dekoracyjnym Twojego salonu. Produkt TORINO RUBIN jest wielokolorowym prostokątem o wymiarach 200 x 300 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z wełny. Dywan TORINO RUBIN cechuje się miękkim runem, które się nie odkształca i jest odporne na zabrudzenia. Bez problemu je wypielęgnujesz. Zapewnia jakość i wysoki komfort użytkowania. Wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Umożliwia utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, chłonąc jej nadmiar, którą oddaje w porze suchej. Posiada właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne.
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
VINTAGE
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
ART DECO
Dywany do salonu
Dywany tradycyjne
Dywany kolorowe
Dywany 200x300
Dywilan
Dywany wełniane
Dywany niebieskie
Dywany pomarańczowe
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany bordowe
Bordowe
Wielokolorowe
Pomarańczowe
Niebieskie
Dywany perskie
Dywany orientalne
Dywany wzór klasyczny
Perski
Orientalny
Klasyczny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Tradycyjny dywan TORINO RUBIN zachwyca pięknym, orientalnym wzorem. Może stać się elementem dekoracyjnym Twojego salonu. Produkt TORINO RUBIN jest wielokolorowym prostokątem o wymiarach 200 x 300 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z wełny. Dywan TORINO RUBIN cechuje się miękkim runem, które się nie odkształca i jest odporne na zabrudzenia. Bez problemu je wypielęgnujesz. Zapewnia jakość i wysoki komfort użytkowania. Wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Umożliwia utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, chłonąc jej nadmiar, którą oddaje w porze suchej. Posiada właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne.
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
VINTAGE
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
ART DECO
Dywany do salonu
Dywany tradycyjne
Dywany kolorowe
Dywany 200x300
Dywilan
Dywany wełniane
Dywany niebieskie
Dywany pomarańczowe
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany bordowe
Bordowe
Wielokolorowe
Pomarańczowe
Niebieskie
Dywany perskie
Dywany orientalne
Dywany wzór klasyczny
Perski
Orientalny
Klasyczny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny omega torino rubin 200x300 cm
Nr kat. 100281136
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







