dywan nowoczesny glitz glam ivory multicolor 119x180 cm
Nr kat. 100388614
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY GLITZ GLAM to prostokątny model o wymiarach 120 x 180 cm, który doskonale sprawdzi się w roli dywanu do sypialni oraz salonu. Dywan w stylu nowoczesnym charakteryzuje się dynamicznym deseniem w postaci wielobarwnych wstęg, które zapewniają kremowej strukturze połysk, szyk i niebanalną dekorację. Łatwy w pielęgnacji dywan tkany maszynowo z poliestru cechuje się połyskującym włóknem, miękkością, sprężystą strukturą oraz łatwością utrzymania powierzchni w idealnej czystości. Syntetyczne runo nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów. Ponadto dywan z poliestru jest wysoce odporny na trwałe zabrudzenia, a także zniszczenia powodowane środkami chemicznymi.
Dywany
Kolekcje
Dywany ecru
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 140x200
Dywany beżowe
ART DECO
Dywany do salonu
Tak
NOWOCZESNE
Dywany z poliesteru
SKANDYNAWSKIE
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Poliester
Nourison
Dywany glamour
Beżowe
Ecru
GLITZ
Glamour
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | GLITZ |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Nourison |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 770 g/m2 |
| Wzór: | Glamour |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 119X180 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY GLITZ GLAM to prostokątny model o wymiarach 120 x 180 cm, który doskonale sprawdzi się w roli dywanu do sypialni oraz salonu. Dywan w stylu nowoczesnym charakteryzuje się dynamicznym deseniem w postaci wielobarwnych wstęg, które zapewniają kremowej strukturze połysk, szyk i niebanalną dekorację. Łatwy w pielęgnacji dywan tkany maszynowo z poliestru cechuje się połyskującym włóknem, miękkością, sprężystą strukturą oraz łatwością utrzymania powierzchni w idealnej czystości. Syntetyczne runo nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów. Ponadto dywan z poliestru jest wysoce odporny na trwałe zabrudzenia, a także zniszczenia powodowane środkami chemicznymi.
Dywany
Kolekcje
Dywany ecru
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 140x200
Dywany beżowe
ART DECO
Dywany do salonu
Tak
NOWOCZESNE
Dywany z poliesteru
SKANDYNAWSKIE
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Poliester
Nourison
Dywany glamour
Beżowe
Ecru
GLITZ
Glamour
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | GLITZ |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Nourison |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 770 g/m2 |
| Wzór: | Glamour |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 119X180 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny glitz glam ivory multicolor 119x180 cm
Nr kat. 100388614
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać











