dywan nowoczesny cocoon rouse 160x230 cm
Nr kat. 100274586
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany 170x240
Dywany 3d
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Balta
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Beżowe
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany 170x240
Dywany 3d
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Balta
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Beżowe
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny cocoon rouse 160x230 cm
Nr kat. 100274586
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










