dywan tradycyjny bristol vert elipsa 133x190 cm
Nr kat. 100164727

opis produktu
Bristol Vert to dywan beżowo - zielony w tradycyjne, klasyczne ornamenty. Jest to elipsa o wymiarach 1,33m x 1,9m i wadze 2400g/m2. Bristol Vert wykonany jest w 100% z polipropyleny za pomocą technologii Heat - Set Frise.Dywany wykonane w technologii Heat- SET charakteryzują się wysokim i gęstym włosiem. Są bardzo miękkie w dotyku i z reguły posiadają pastelowe kolory. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 133X190 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Elipsa |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Bristol Vert to dywan beżowo - zielony w tradycyjne, klasyczne ornamenty. Jest to elipsa o wymiarach 1,33m x 1,9m i wadze 2400g/m2. Bristol Vert wykonany jest w 100% z polipropyleny za pomocą technologii Heat - Set Frise.Dywany wykonane w technologii Heat- SET charakteryzują się wysokim i gęstym włosiem. Są bardzo miękkie w dotyku i z reguły posiadają pastelowe kolory. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 133X190 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Elipsa |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny bristol vert elipsa 133x190 cm
Nr kat. 100164727
1 szt.

1 szt



1 szt.

1 szt



opis produktu
Bristol Vert to dywan beżowo - zielony w tradycyjne, klasyczne ornamenty. Jest to elipsa o wymiarach 1,33m x 1,9m i wadze 2400g/m2. Bristol Vert wykonany jest w 100% z polipropyleny za pomocą technologii Heat - Set Frise.Dywany wykonane w technologii Heat- SET charakteryzują się wysokim i gęstym włosiem. Są bardzo miękkie w dotyku i z reguły posiadają pastelowe kolory. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 133X190 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Elipsa |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


