leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY 170X70

46 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny 170x70

Marzy Ci się relaksująca kąpiel po ciężkim dniu pracy? Sprawdź dostępne w naszym sklepie wanny 170x70 cm i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich wymagań i preferencji. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie wanny 170x70 z najnowszych katalogów polskich i zagranicznych producentów. Oferujemy między innymi wanny 170x70 Cersanit, Besco, Roca czy Koło. W zdecydowanej większości są to wanny 170x70 prostokątne przeznaczone do zabudowy. Możliwość stworzenia własnej zabudowy wokół wanny daje nam spore możliwości aranżacyjne. Wybierając wannę 170x70 cm, warto zwrócić uwagę również na sposób jej wyprofilowania. Wielu producentów oferuje wygodne modele z profilowanymi podłokietnikami, oparciami czy siedziskami.

Wanna 170x70 żeliwna, stalowa czy akrylowa – jaki materiał wybrać?

Wanny 170x70 cm to kategoria, w której dostępne są nie tylko klasyczne wanny akrylowe. Co prawda wanny akrylowe 170x70 są nadal najpopularniejsze modele. Akryl jest ciepły i miły w dotyku, a jego powierzchnia jest stosunkowo łatwa w pielęgnacji. Wanny 170x70 z akrylu są także lekkie i łatwe w montażu. Generalnie oferują dobry stosunek jakości do ceny, pod warunkiem, że wybierzemy wannę dobrej jakości z odpowiednio grubą powłoką i gwarancją producenta.

Są jednak sytuacje, w których lepszym rozwiązaniem będzie niezwykle trwała wanna 170x70 żeliwna lub stalowa. Główną zaletą takich modeli jest ich bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wanny żeliwne 170x70 kojarzą nam się przede wszystkim z ozdobnymi modelami ze stylizowanymi nogami. Wanny 170x70 żeliwne to jednak również klasyczne prostokątne modele przeznaczone do zabudowy. Sporym minusem takiego rozwiązania jest jednak duża waga żeliwnej wanny. W zależności od wybranego modelu może to być nawet ponad 100 kg. Powoduje to czasami problemy nie tylko z transportem, ale również montażem takiej żeliwnej wanny. Dużo lżejsze, ale nadal bardzo trwałe są wanny 170x70 stalowe. Zarówno wanny 170x70 żeliwne, jak i stalowe dostępne są w ofercie hiszpańskiej marki Roca.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.