Current Image

Filtry

STELAŻE PODTYNKOWE SLIM

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stelaż podtynkowy slim

Aby łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna, pomyśl o dyskretnym ukryciu systemów sanitarnych. Stelaże podtynkowe świetnie sprawdzą się w tej roli, gwarantując bezproblemowe działanie łazienkowej armatury.

Stelaż podtynkowy slim – innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnych łazienek

Stelaże podtynkowe slim to sprzęt, który zdecydowanie powinien być elementem wyposażenia łazienki nowoczesnej. Jeśli marzysz o tym, by to pomieszczenie było urządzone w sposób estetyczny – szukaj produktów właśnie w kategorii stelaż podtynkowy slim.

Stelaż podtynkowy slim przyda Ci się, jeśli szukasz efektywnego rozwiązania, dzięki któremu ukryjesz nieestetyczne podłączenia i cały system spłukiwania WC w zabudowie. Jeśli więc nie chcesz, by w Twojej łazience widoczne były takie elementy jak spłuczka, stelaż podtynkowy będzie bardzo dobrym wyborem. Wśród stelaży podtynkowych znajdziesz także różnego rodzaju produkty zarówno do mis, jak i do bidetów. Poszczególne modele stelaży podtynkowych mogą różnić się też pojemnością zbiornika oraz systemem spłukiwania wody. Wybierając stelaż, możesz również zdecydować się na cały zestaw podtynkowy, który zawiera misę ustępową oraz deskę klasyczną lub wolnoopadającą. Co jeszcze? Wśród stelaży podtynkowych slim znajdziesz produkty dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Stelaże podtynkowy slim – dyskretny sposób na montaż WC

W nowoczesnych łazienkach estetyka odgrywa bardzo dużą rolę. Wybierając WC lub bidet, postaw na stelaż podtynkowy slim.

Stelaż podtynkowy WC slim rekomendujemy do mniejszych pomieszczeń. WC podtynkowy slim to bardzo estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w małych łazienkach, ale także we wnętrzach nietypowych, na przykład ze skosami. Dlaczego warto wybrać stelaż podtynkowy slim 8 cm?

To przede wszystkim urządzenie do łatwego i szybkiego montażu. Stelaż podtynkowy WC slim to bezinwazyjna konstrukcja i możliwość dopasowania do Twojej łazienki – zarówno do WC, jak i do coraz częściej wybieranych bidetów!

Mimo iż WC podtynkowe slim jest droższe od klasycznego stelażu, to efekt estetyczny wart jest swojej ceny! Ponadto, wybierając WC podtynkowe slim w naszym sklepie – masz gwarancję najwyższej jakości i szybkiego montażu!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.