Current Image

Filtry

SZAFKI ŁAZIENKOWE WISZĄCE Z LUSTREM

84 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem

Szafka łazienkowa wisząca z lustrem to mebel, który łączy w sobie praktyczne i funkcjonalne zalety z atutami wizualnymi. Z jednej strony szafki łazienkowe wiszące z lustrem to świetny sposób na zagospodarowanie przestrzeni nad umywalką. Wisząca szafka łazienkowa z lustrem to bardzo poręczny i łatwo dostępny schowek na najpotrzebniejsze kosmetyki, przybory toaletowe, akcesoria do makijażu czy golenia. Z drugiej strony lustro to także bardzo ciekawy wizualnie dodatek w aranżacji łazienki. W przypadku małego pomieszczenia lustro może je skutecznie wizualnie powiększyć i rozjaśnić. Szafki wiszące łazienkowe z lustrem to jednak nie tylko modele przeznaczone nad umywalkę. W naszym sklepie online dostępne są również wiszące szafki łazienkowe słupki z lustrem. Taka wąska i wysoka szafka wisząca z lustrem daje nam możliwość obejrzenia całej sylwetki.

Wszystkie szafki wiszące łazienkowe z lustrem to w naszej ofercie około 70 różnych modeli. W stałej sprzedaży posiadamy szafki wiszące z lustrem do łazienki z naszych własnych kolekcji, a także z katalogów takich marek Cersanit, Comad, Oristo czy Elita. W naszej ofercie znajdziecie zarówno wąskie szafki wiszące łazienkowe z lustrem o szerokości zaledwie kilkudziesięciu centymetrów, jak i duże modele o szerokości nawet 100 i 120 cm.

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem i oświetleniem

Bardzo funkcjonalnym połączeniem są również szafki łazienkowe wiszące z lustrem i oświetleniem. Są to modele wyposażone w zintegrowane źródła światła, najczęściej w postaci żarówek lub taśm LED. Szafka łazienkowa wisząca z lustrem podświetlana sprawia, że w strefie umywalkowej nie musimy montować dodatkowej lampy. Wykorzystanie ledowych źródeł światła gwarantuje dodatkowo niskie zużycie energii elektrycznej, długą żywotność i bardzo małą awaryjność. Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to szafki łazienkowe wiszące z lustrem i oświetleniem idealnie wpisują się w większość nowoczesnych, minimalistycznych i klasycznych łazienek.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady