leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE 90X90

364 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe 90x90

Wymiary kabiny prysznicowej to jeden z kluczowych parametrów tego elementu wyposażenia łazienki. Zdecydowanie największą i najpopularniejszą grupę rozmiarową stanowią kabiny prysznicowe 90x90 cm. To właśnie kabiny o szerokości i długości 90 cm uchodzą za standardowy rozmiar, który wybieramy najczęściej. O popularności takich kabin prysznicowych może świadczyć, chociażby bardzo szeroka i zróżnicowana oferta. Kabiny prysznicowe 90x90 cm dostępne są między innymi w katalogach takich marek jak New Trendy, Sanplast, Omnires, Kermi, Cersanit czy Deante. Są to kabiny 90x90 narożne (półokrągłe, pięciokątne i kwadratowe), jak i kabiny prysznicowe 90x90 wolnostojące. Łącznie w ofercie sklepu internetowego Komfort dostępnych jest ponad 200 modeli kabin 90x90 z oferty kilkunastu różnych producentów. Jeśli urządzacie łazienkę i zdecydowaliście się na montaż standardowej kabiny 90x90 cm, to zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty i dostępnymi aktualnie promocjami.

Kabina prysznicowa 90x90 z brodzikiem czy bez brodzika?

Popularność nowoczesnych trendów w aranżacji łazienek sprawiła, że niezwykle modne stały się kabiny prysznicowe 90x90 bez brodzika lub modele wyposażone w bardzo niski brodzik. Jak w praktyce sprawdzają się takie kabiny 90x90 z niskim brodzikiem lub bez brodzika? Jedną z ich największych zalet jest atrakcyjny wygląd. Kabina prysznicowa bez brodzika optycznie powiększa łazienkę i tworzy wrażenie przestrzeni. Efekt ten jest szczególnie widoczny w przypadku minimalistycznych kabin prysznicowych 90x90 typu walk in.

Zalety takich kabin prysznicowych mają również wymiar praktyczny. Kabina 90x90 z niskim brodzikiem, czy też kabina typu walk in jest bardzo wygodna. Niski próg lub jego całkowity brak przekłada się również na bezpieczeństwo kąpieli. Może mieć to szczególne znaczenie, gdy z kabiny prysznicowej korzystają regularnie osoby starsze lub kilkuletnie dzieci. Do praktycznych zalet kabin prysznicowych 90x90 bez brodzika możemy zaliczyć również łatwą pielęgnację. Brak brodzika oznacza mniej zakamarków, w których może odkładać się osad z mydła czy kamienia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.