Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE MAŁE

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe małe

Aranżacja łazienki to często niełatwe zadanie. Lista niezbędnych w każdej łazience elementów wyposażenia jest całkiem pokaźna, a ilość dostępnego wolnego miejsca jest zwykle mocno ograniczona. Na szczęście wielu producentów armatury i wyposażenia łazienek wyszło naprzeciw potrzebom klientów i oferuje różne kompaktowe rozwiązania. Tego rodzaju wyposażenie łazienek jest zaprojektowane specjalnie z myślą o niewielkich łazienkach, w których każda odrobina wolnego miejsca jest na wagę złota. Świetnym przykładem tego trendu są grzejniki łazienkowe małe.

Grzejniki łazienkowe, tak zwane grzejniki drabinkowe dostępne są w różnych wysokościach. Większość standardowych modeli mieści się w przedziale od 80 do nawet 160 cm wysokości. Natomiast grzejniki łazienkowe małe to zdecydowanie mniejsze modele, których wysokość nie przekracza 60 cm.

Dokładamy wszelkich starań, abyście w naszej ofercie mogli znaleźć także produkty przeznaczone do takich niestandardowych pomieszczeń. Jeżeli urządzacie niewielką łazienkę, to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty niskich grzejników łazienkowych.

Grzejniki łazienkowe niskie – jakie zalety mają takie modele?

Jakie są najważniejsze zalety niskich grzejników łazienkowych? Największym atutem tego rodzaju grzejników jest oczywiście ich rozmiar. Grzejnik łazienkowy niski to często jedyny model, jaki możemy wykorzystać w niewielkim pomieszczeniu. Taki mały model sprawdzi się idealnie na przykład w sytuacji, gdy jedyne miejsce na montaż grzejnika mamy pod oknem. Z oczywistych względów w takim miejscu nie zmieści nam się klasyczny pionowy grzejnik łazienkowy o standardowych wymiarach. Alternatywą dla niskich grzejników łazienkowych mogą być również grzejniki poziome.

Co prawda taki mały grzejnik może nie mieć wystarczającej mocy do ogrzania średnich rozmiarów łazienki. Często jednak takie modele sprawdzą się świetnie jako element wyposażenia małej toalety. Oprócz wykorzystania w domowych aranżacjach, po takie niskie grzejniki łazienkowe sięgamy też czasami, urządzając toaletę w biurze czy lokalu usługowym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.