leftImage
-25% z kodem
"DYW25L". Rabat naliczany w koszyku przy użyciu kodu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY W KROPKI

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany w kropki

Kropki czy nieco większe grochy to wzór popularny nie tylko w świecie mody. Dywany w kropki to jeden z klasycznych wzorów, które możemy w naszym wnętrzu wykorzystać na wiele sposobów. Duży dywan w kropki w ciepłych kolorach sprawdzi się na przykład w pokoju dziecięcym lub sypialni. Z kolei mniejsze dywaniki w kropki możemy wykorzystać w praktycznie każdy pomieszczeniu w domu. Sprawdzą się one jako dodatek w salonie, a nawet w kuchni czy łazience. W tym dwóch ostatnich przypadkach warto jednak pamiętać, aby wybrać dywan w kropki z materiału odpornego na wilgoć i zabrudzenia.

Dywan w kropki – gdzie będzie pasował?

To, w jakich wnętrzach sprawdzi się dywan w kropki czy dywan w grochy, zależy przede wszystkim od kolorystyki, na jaką się zdecydujemy. Najbardziej uniwersalnym wyborem będą dywany w kropki w spokojnych stonowanych kolorach. Są to przede wszystkim modele utrzymane w tonacjach szarej, białej czy beżowej. Taki dywan w kropki możemy wykorzystać zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Klasykiem jest również dywan czarny w białe kropki. Taki model sprawdzi się, chociażby we wnętrzach w stylu skandynawskim, industrialnym czy nowojorskim.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dywan w kropki wykorzystać także w bogato zdobionych i pełnych przepychu wnętrzach glamour. Charakterystyczne dla tego stylu jest na przykład połączenie koloru czarnego ze złotymi lub srebrnymi kropkami. Pamiętajmy jednak, że taki ciemny dywan w groszki, może optycznie zmniejszać wnętrze.

Dywany w kropki to również jeden z klasycznych wzorów w przypadku pokoju dziecięcego. W tym pomieszczeniu możemy postawić na przykład na dywan szary w różowe kropki. Wybierając dywan w kropki dla dzieci, warto też zwrócić uwagę na materiał i długość runa. Najlepiej sprawdzą się w tym pomieszczeniu dywany z polipropylenu (heat set frise) lub poliestru o stosunkowo krótki runie. Dywan w kropki z krótkim runem będzie o wiele łatwiej utrzymać w czystości. Będzie on mógł również pełnić funkcję maty do zabawy.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.