leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LISTWY PRZYPODŁOGOWE DREWNIANE

85 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Listwy przypodłogowe drewniane

Listwy przypodłogowe to niewielki, ale istotny element aranżacji pomieszczenia. Listwy przypodłogowe mają funkcje nie tylko czysto estetyczne, ale również praktyczne. Z jednej strony optycznie uzupełniają podłogę, a z drugiej chronią ściany przed ewentualnymi uszkodzeniami i maskują nieestetyczną przerwę dylatacyjną przy samej ścianie.

W naszym sklepie znajdziecie nie tylko listwy przypodłogowe drewniane, ale także modele wykonane z płyty MDF czy tworzywa sztucznego. Dla wielu naszych klientów to jednak właśnie listwy przypodłogowe drewniane są wyborem najbardziej uniwersalnym i ponadczasowym.

Listwy przypodłogowe drewniane to w naszym sklepie ponad 100 różnych wzorów. Są to w zdecydowanej większości listwy drewniane fornirowane różnymi gatunkami drewna, a także modele jednokolorowe, na przykład listwy przypodłogowe drewniane białe czy szare.

Drewniane listwy podłogowe – najważniejsze zalety

Co wyróżnia drewniane listwy podłogowe i sprawia, że tak często decydujemy się na modele wykonane z tego naturalnego materiału?

  • Drewno to materiał ponadczasowy i uniwersalny. Drewniane listwy podłogowe będą pasować więc zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i aranżacji inspirowanych klasycznymi trendami architektonicznymi.
  • Drewniane listwy podłogowe są również bardzo trwałe i będą się świetnie prezentować nawet po wielu latach użytkowania.
  • Listwy podłogowe z litego drewna możemy również w miarę konieczności stosunkowo łatwo odświeżyć, a nawet zmienić ich wygląd.
  • Jeśli chodzi o funkcjonalność, to drewniane listwy podłogowe nie ustępują w niczym modelom z płyty MDF czy tworzywa PCV. Bez trudu znajdziecie listwy przypodłogowe z drewna wyposażone w specjalne rowki do prowadzenia kabli czy wygodne systemy montażu. Popularne są na przykład tak zwane klipsy montażowe, które pozwalają na ściągnięcie listwy i ponowny jej montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi.
  • Drewniane listwy podłogowe to również materiał ekologiczny. Są one więc polecane w przypadku osób z problemami alergicznymi.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.