Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Szara łazienka z owalnym lustrem

Produkty w tym stylu

Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż


Łazienka w delikatnej szarości kamienia

Minimalistyczne aranżacje już od dłuższego czasu królują wśród wnętrzarskich trendów. Prostota form kamienia przyciąga Klientów ze względu na łatwe wykorzystanie go w projektach, a także jego elegancję i nowoczesność. Kamień w roli głównej nie musi być surowy i zimny. Wystarczy, że użyjemy dodatków w ciepłych i wyrazistych odcieniach.

Szarość – nie jedno ma imię

Doskonałym zastępstwem dla naturalnego surowca będą płytki ceramiczne inspirowane jasnym szarym kamieniem. Charakteryzują się wyjątkowym stylem, dzięki temu możemy tworzyć nowoczesne aranżacje, które zachwycą każdego. Płytki imitujące kamień są stosowane ze względu na swój niepowtarzalny efekt wizualny. Szare gładkie płytki z delikatnymi żyłowaniami warto połączyć z kaflami ściennymi o ciekawej fakturze przypominającej egipskie hieroglify. Taki zabieg w formie jednej ściany w strefie kąpielowej czy pasa między szafką umywalkową, a lustrem daje delikatne urozmaicenie w minimalistycznym wnętrzu. Doskonałym rozwiązaniem będzie wykorzystanie białej prostej owalnej ceramiki – umywalki nablatowej i wanny wolnostojącej.

Czarne i drewniane dodatki w łazience

Jasne płytki kamiennopodobne doskonale możemy zestawić z wyraźnym akcentem czarnych i drewnopodobnych dodatków. Ocieplą one wnętrze i stworzą przytulny klimat. Znakomitym rozwiązaniem będzie szafka oraz podest w strefie kąpielowej w kolorze naturalnego drewna. Dodatkową ozdobą jest wprowadzenie ciemnej armatury w postaci baterii umywalkowej i bidetu oraz podłogowej przy wannie wolnostojącej. Cały projekt domyka owalne lustro w ciemnej ramie, którego zadaniem jest dodanie głębi i jasności w całym pomieszczeniu. Nawiązanie do natury zostało idealnie do siebie dopasowane, więc śmiało możemy stwierdzić, że kamień i drewno są wspaniałymi uzupełniającymi się elementami.

Udostępnij inspirację