Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Granatowa kuchnia z drewnem

Projekt gratis

Kuchnia w Komforcie - od projektu aż po montaż

Project from zero image

Zaprojektuj samodzielnie

Edytuj gotową inspirację lub stwórz projekt od początku w planerze 3D

Arrow image
Consultant image

Umów się z projektantem

Cena projektu to 150 zł. Otrzymasz zwrot całej kwoty, gdy kupisz kuchnię

Arrow image
Generator image

Generator kuchni

Stwórz szybki podgląd kuchni w kilku krokach i zamów ją jednym kliknięciem

Arrow image

Zaprojektuj i kup kuchnię

Granatowa kuchnia z drewnem

Przytulnie i nowocześnie – brzmi abstrakcyjnie? A jednak! Granatowa kuchnia z drewnem to fantastyczne połączenie naturalności i elegancji, kojącego ciepła oraz orzeźwiającego chłodu. Dzięki mnogości barw oraz struktur, granatowa kuchnia z łatwością wychodzi poza ramy klasyki śmiało otwierając się na nowości. Wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad obowiązujących w kuchni w stylu nowoczesnym, aby w klasyczny i reprezentacyjny granat tchnąć zupełnie nowe życie.

Minimalistyczna forma frontów

Podstawową cechą kuchni w stylu nowoczesnym jest forma szafek – minimalistyczna, gładka, pozbawiona dekorów. Tutaj sprawdza się reguła „mniej znaczy więcej”. Doskonały przykład stanowią granatowe fronty kuchenne Siena Plus dostępne zarówno w matowym, jak i połyskującym wykończeniu. Dzięki gładkim powierzchniom szafek cała uwaga skupia się na kolorze – w kolekcji Siena Plus oprócz granatu, dostępna jest także biel, migdał, mocca, szarość, grafit, zieleń oraz czerń. Matowe wykończenie podkreśla głębię koloru, zaś połysk skutecznie odbija światło optycznie powiększając małe kuchnie.

Granatowa kuchnia z drewnem, czernią i bielą

Kolorowy miszmasz, a może dobrze przemyślana koncepcja wielu barw? Zdecydowanie to drugie. Dzięki prostym i gładkim frontom granatowej kuchni można pozwolić sobie na kompozycję różnorodnych barw przy jednoczesnej świadomości odpowiedniego zastosowania elementów jasnych i ciemnych. Chłodna baza w postaci granatowych frontów kuchennych prosi się o wizualne ocieplenie, a bezkonkurencyjnym mistrzem w tej dziedzinie jest oczywiście drewno. Kuchnia z drewnianymi frontami szafek wiszących oraz panelami na suficie wnosi do wnętrza naturalność, a dzięki temu kreuje przytulną i zapraszającą do wnętrza atmosferę. Ponadto warto przyjrzeć się nieco bliżej kuchni z czarnym blatem, który pięknie podkreśla nowoczesny design oraz poziomą linię, tak samo jak czarne panele w formie uchwytów, które odwracają uwagę od wysokiej kuchni w zabudowie. Pomimo czterech, a nawet pięciu barw włączonych do aranżacji, granatowa kuchnia prezentuje wizualny ład i harmonię, a przy tym pozostaje niezwykle oryginalna.

Udostępnij inspirację