szafka rtv zova rtv-168 złota / czarna
Nr kat. 100467846
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Zova - czarny |
| Rodzaj RTV: | Stojące bez półki |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 168 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Zova - czarny |
| Rodzaj RTV: | Stojące bez półki |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 168 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv zova rtv-168 złota / czarna
Nr kat. 100467846
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





