dywan tradycyjny astoria light grey 160x235 cm
Nr kat. 100445848






opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
ART DECO
Tak
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Dywany wzór klasyczny
Skandynawski
Industrialny
ASTORIA
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Odporne na kółka: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160x235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
ART DECO
Tak
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Dywany wzór klasyczny
Skandynawski
Industrialny
ASTORIA
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Odporne na kółka: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160x235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny astoria light grey 160x235 cm
Nr kat. 100445848
1 szt.

1 szt



1 szt.

1 szt



opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
ART DECO
Tak
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Dywany wzór klasyczny
Skandynawski
Industrialny
ASTORIA
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Odporne na kółka: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160x235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


