shiraz azul
Nr kat. 100196765






opis produktu
Tradycyjny dywan SHIRAZ AZUL wyróżnia się eleganckim wzorem przypominającym perskie i tureckie dywany. Wykonany w 100% z włókien poliestrowych, odznacza się wyjątkową miękkością. Charakteryzuje się niezwykłą trwałością i miękkością, co zapewnia poczucie komfortu podczas codziennej eksploatacji. Ponadto, za sprawą powłoki antystatycznej, jest łatwy w czyszczeniu, a także odporny na gromadzenie się kurzu i bakterii. Dywan posiada elegancki dodatek w postaci frędzli. Czerwono-bordowy produkt stworzono za pomocą tkania maszynowego. Prezentowany model o prostokątnym kształcie dostępny jest o wymiarach 155cm x 230cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1900 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.55 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Bestseller: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Tradycyjny dywan SHIRAZ AZUL wyróżnia się eleganckim wzorem przypominającym perskie i tureckie dywany. Wykonany w 100% z włókien poliestrowych, odznacza się wyjątkową miękkością. Charakteryzuje się niezwykłą trwałością i miękkością, co zapewnia poczucie komfortu podczas codziennej eksploatacji. Ponadto, za sprawą powłoki antystatycznej, jest łatwy w czyszczeniu, a także odporny na gromadzenie się kurzu i bakterii. Dywan posiada elegancki dodatek w postaci frędzli. Czerwono-bordowy produkt stworzono za pomocą tkania maszynowego. Prezentowany model o prostokątnym kształcie dostępny jest o wymiarach 155cm x 230cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1900 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.55 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Bestseller: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
shiraz azul
Nr kat. 100196765
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Tradycyjny dywan SHIRAZ AZUL wyróżnia się eleganckim wzorem przypominającym perskie i tureckie dywany. Wykonany w 100% z włókien poliestrowych, odznacza się wyjątkową miękkością. Charakteryzuje się niezwykłą trwałością i miękkością, co zapewnia poczucie komfortu podczas codziennej eksploatacji. Ponadto, za sprawą powłoki antystatycznej, jest łatwy w czyszczeniu, a także odporny na gromadzenie się kurzu i bakterii. Dywan posiada elegancki dodatek w postaci frędzli. Czerwono-bordowy produkt stworzono za pomocą tkania maszynowego. Prezentowany model o prostokątnym kształcie dostępny jest o wymiarach 155cm x 230cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1900 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.55 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Bestseller: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


