leftImage
-25% z kodem
"DYW25C" przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY ZE SZTUCZNEJ SKÓRY

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany ze sztucznej skóry

Zwierzęce skóry w tej czy innej postaci pojawiają się w naszych wnętrzach od tysięcy lat. Naturalna owcza czy bydlęca skóra może być ciekawym dodatkiem do wielu mieszkaniowych trendów. Naturalne materiały są jednak stosunkowo drogie, a do tego coraz większą wagę przywiązujemy do kwestii ekologicznych. Dzięki temu bardzo dużą popularność zdobywają ostatnio dywany ze sztucznej skóry. Imitujące skóry zwierząt dywany wykonane są z wysokiej jakości syntetycznych materiałów jak poliester czy akryl. Dzięki temu są trwałe i bardzo łatwe w pielęgnacji. W sklepie Komfort dostępne są nie tylko dywany ze sztucznej skóry imitujące runo owcze czy krowią skórę. W naszej ofercie znajdziecie również dywany ze sztucznej skóry zwierząt egzotycznych. Dywan zebra czy lampart może być oryginalnym i ciekawym dodatkiem do niejednego wnętrza.

Dywany sztuczna skóra – gdzie je wykorzystać?

Dywany sztuczna skóra imitujące bydlęcą czy owczą skórę to stosunkowo uniwersalne dodatki, które wykorzystać możemy w różnych aranżacjach. Taki dywan sztuczna skóra w naturalnym odcieniu będzie pasował na przykład do wnętrz w stylu skandynawskim. Sztuczna owcza skóra sprawdzi się jako dodatek także we wnętrzach nowojorskich, boho czy aranżacjach w stylu hamptons.

Z kolei w przypadku nowoczesnych, bardziej awangardowych aranżacji możemy sięgnąć po dywany sztuczna skóra barwione na różne ekstrawaganckie kolory. Oczywiście warto zadbać o to, aby odcień takiego dywanu ze sztucznej skóry współgrał z pozostałymi dodatkami w pomieszczeniu. W surowej, minimalistycznej, nowoczesnej aranżacji taki kolorowy dywan ze sztucznej skóry może skutecznie przełamać monotonię.

Dywany ze sztucznej skóry imitujące zwierzęta egzotyczne jak zebra, lampart czy antylopa również mogą być ciekawym dodatkiem do wielu wnętrz. Taki egzotyczny dywan ze sztucznej skóry możemy wykorzystać w aranżacjach w stylu kolonialnym lub aranżacjach etno. Skóry egzotycznych zwierząt sprawdzą się również w przypadku pełnych przepychu aranżacji glamour.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.