Wnętrze w stylu skandynawskim

DĄB MODERN WHITE VITALITY STYLE 145 AQUA PROTECT 1
PLN 69.99 / m2

Styl skandynawski zachwyca swoją prostotą i funkcjonalnością. Wnętrza ąą przytulne, a dzięki stonowanej kolorystyce „oddychają”, sprzyjają relaksowi i wyciszeniu. Do takiego domu chce się wracać.

Główną rolę we wszystkich skandynawskich aranżacjach odgrywa biel. Wykorzystujcie wszystkie jej odcienie, przełamujcie szarościami i beżami. Wybierzcie jasną podłogę, która będzie bazą całej aranżacji. Dzięki niej wnętrze stanie się jasne i czyste, a także będzie sprawiać wrażenie większego i bardziej przestronnego. Jasna podłoga w połączeniu z białymi ścianami to również idealne rozwiązanie do mieszkań gorzej doświetlonych.

Sięgnijcie po proste i lekkie drewniane meble. Miksujcie stare z nowym, bo wnętrza skandynawskie kochają połączenia z elementami vintage. Dlatego jeżeli macie gdzieś na strychu stary kredens, to to jest ten moment, aby za pomocą białej bejcy darować mu nowe życie... i honorowe miejsce w kuchni.

Delikatną surowość stylu skandynawskiego przełamujcie przytulnymi dodatkami. Sprawdzą się narzuty, pledy i poduchy z naturalnych materiałów (bawełna, len, juta, wełna), drewniane ramki czy oryginalne lampy, lampiony i świeczniki.

Wnętrze warto urozmaicić akcentami w bardziej zdecydowanych barwach - na przykład czerwieni, czerni lub chłodnego błękitu. Doskonale sprawdzą się również wzory: marynarskie pasy czy delikatne kwiaty.

Produkty na zdjęciu

PLN 69.99 / m2

wysyłamy w 24h

Styl: Skandynawski

Podłogi: Panele

Pomieszczenie: Salon

Tagi: BrązoweSzare