Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Pomysł na nowoczesny taras

Produkty w tym stylu

219,00 zł/m2

Dostępny w różnych kolorach
Różne rozmiary
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Pomysł na nowoczesny taras

Taras to miejsce przynależne do domu, które jest jednocześnie otwartą przestrzenią na zewnątrz. Przybliża nas do kontaktu z naturą. Jeśli chcemy, aby taras cieszył nas cały sezon - od wiosny, aż do jesieni - warto przemyśleć jego projekt. Zwróćmy szczególną uwagę na materiały oraz ich jakość, tak aby służyły nam przez długie lata i wytrzymały nawet najcięższe warunki atmosferyczne. Nowoczesny taras powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również powinien świetnie prezentować się wizualnie.

Połączenie piasku i grafitowego gresu

Jeśli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu i jesteś miłośnikiem minimalizmu, a także ciekawych rozwiązań to połączenie piasku i grafitowego gresu imitującego beton jest idealną propozycją dla Ciebie. Szarość matowych tarasowych płyt pięknie współgra z całym otoczeniem oraz stanowi wyjątkowy akcent na tle jasnego piasku, który doskonale naśladuje nadmorską plażę. Płytki ułożone w rzędach imitują wyznaczoną ścieżkę oraz miejsca do leżakowania. Produkt GRES QUENOS GRAPHITE jest bardzo uniwersalny. Możemy układać go w środku budynku oraz na zewnątrz. Może być wykorzystywany na podłogach, na ścianach, a nawet jako płytka elewacyjna. Ta cecha pozwoli nam stworzyć wyjątkową i bardzo nietuzinkową aranżację. Jest mrozoodporny, co oznacza, że woda, wilgoć oraz niskie temperatury nie wypływają na jego wygląd oraz jakość. Dzięki temu taras będzie długo cieszył swoją świeżością i estetyką, nawet, gdy jest narażony na duże obciążenia czy zarysowania. GRES QUENOS GRAPHITE posiada wysoką klasę odporności na ścieranie oraz na zabrudzenia, co ma ogromny wpływ na trwałość i wygląd płyt w takim miejscu jakim jest taras. Płytki imitujące beton to nie tylko rozwiązanie pełne zalet funkcjonalnych, ale również i stylistycznych.

Roślinność i meble na tarasie

Zieleń w takim miejscu jest wręcz nieodłącznym elementem aranżacyjnym. Została zastosowana w minimalnym stopniu, w formie traw i jednego dużego drzewa w centralnej części tarasu. Dopasowanie odpowiednich mebli w strefie relaksacyjnej to istotna kwestia. Leżaki posiadają idealne gabaryty oraz zostały utrzymane w odpowiedniej barwie, stylu i jakości. Dzięki temu przestrzeń pod gołym niebem jest elegancka i harmonijna.

Udostępnij inspirację