Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

Nowoczesny balkon w bloku

Produkty w tym stylu

121,00 zł/m2

Dostępny w różnych kolorach
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Nowoczesny balkon w bloku

Duży nowoczesny balkon jest marzeniem wielu mieszkańców bloków. Odpowiednio zaaranżowany może być wielofunkcyjny – stanowić strefę relaksu, miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a także letni salon. Jeśli dobierzemy odpowiednie meble i dodatki to stworzymy przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb domowników.

Ciepło brązowego gresu

Jeśli chcesz, aby balkon służył Ci przez wiele lat powinieneś zadbać, aby został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zwróć szczególną uwagę na podłogę. Ciekawym pomysłem jest wizualne połączenie salonu z balkonem, który może być doskonałym przedłużeniem pokoju dziennego. Osiągnęliśmy to stosując tą samą nawierzchnię w obu pomieszczeniach. Zachowaliśmy płynne przejście podłogi z pokoju dziennego na balkon, dzięki GRESOWI RUSTIC BRONZE, który można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Produkt jest rektyfikowany. Płytki można ułożyć równo na podłodze, z zastosowaniem minimalnej ilości fugi. Daje to niezwykły efekt dekoracyjny. Dodatkowo sam produkt jest wielofunkcyjny – może być montowany zarówno na podłodze, jak i na ścianie, co daje nam niesamowite możliwości aranżacyjne. GRES RUSTIC BRONZE jest mrozoodporny, cechuje się wytrzymałością na działanie wody, wilgoci i niskich temperatur. Ponadto jest bardzo trwały i posiada wysoką klasę ścieralności oraz odporności na plamienie. Ma to ogromne znaczenie na balkonach, na których spędzamy sporą ilość czasu, a płytki często są narażone na zabrudzenia, zarysowania i uderzenia. Oprócz szeregu zalet GRES RUSTIC BRONZE pięknie się prezentuje. Jest doskonałą imitacją drewna w odcieniu brązu. Posiada bogate usłojenia, sęki i pęknięcia imitujące naturalny surowiec. Podłoga w takiej tonacji stanowi akcent, który dodaje ciepła balkonowi wykończonemu w szarej barwie. Nasza aranżacja pokazuje jak bardzo wzór drewna jest uniwersalny i udowadnia, że odnajdzie się w każdym miejscu – nawet na balkonie.

Elementy dekoracyjne nowoczesnego balkonu

Nieodłącznym elementem dużego balkonu jest naturalna zieleń. Przeszklona balustrada pozwala na ustawienie wzdłuż niej dużych donic, w których możemy posadzić odpowiednie rośliny oraz wypełnić je kamykami. Nastrojowego oświetlenia dostarcza nam nowoczesny okrągły kinkiet zamontowany na fasadzie budynku. Przestronny balkon to znakomite miejsce do wypoczynku nie tylko podczas ciepłych dni. Wystarczy wygodne siedzisko z poduszkami, czy miękki puf, aby w komforcie poczytać książkę, napić się herbaty, kawy lub posłuchać muzyki. Całość wystarczy uzupełnić stolikiem kawowym.

Udostępnij inspirację