Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

Duży balkon w bloku

Service image

Nowa podłoga? Zamów ją w Komfort!

Duży balkon w bloku

Drewniany parkiet pokrywający całą przestrzeń mieszkalną to klucz do ponadczasowych, stylowych i korespondujących ze sobą wnętrz oraz tarasów. Jednak łazienka z drewnem czy drewniane wykończenie tarasu pochłania nie tylko spore koszty, ale też mnóstwo czasu spędzonego na pielęgnacji materiału. Standardowe drewno narażone na kontakt z wodą, wilgocią i czynnikami atmosferycznymi, już po kilku miesiącach odbiega od swojej oryginalnej kondycji. Właśnie dlatego, aranżując chociażby taras, warto wziąć pod uwagę godne zastępstwo dla drewna. A mowa o płytkach podłogowych Gres Classic Oak Cold Brown 14,7x89 Opoczno. Dlaczego kolekcja cieszy się tak dużym zainteresowaniem?

Naturalny wygląd płytki podłogowej

Płytki podłogowe Gres Classic Oak Cold Brown 14,7x89 Opoczno doskonale imitują naturalne drewno, a położone na balkonie tuż obok salonu lub sypialni, stanowią przedłużenie strefy wypoczynkowej, jednocześnie powiększając wizualnie przestrzeń. Naturalnego wyglądu płytkom podłogowym Gres Classic Oak Cold Brown dodaje realistyczna tekstura, drobna i bogata w charakterystyczne elementy - takie jak słoje, sęki, cieniowanie i efekty imitujące zarysowania. Ponadto kluczową cechą płytki podłogowej gresowej w stylu naturalnym jest matowa powierzchnia, która nawet w dotyku do złudzenia przypomina naturalny materiał. Uniwersalny odcień płytki podłogowej oscyluje między jasnymi i ciemniejszymi tonami chłodnego brązu imitującego dąb. Dzięki temu produkt ocenia się za najbardziej uniwersalną i wyjątkowo plastyczną w aranżacji płytkę gresową imitującą drewno.

Zalety praktyczne płytki podłogowej

Płytki z kolekcji Wood Concept Selected Oak Opoczno, oprócz wysokich walorów estetycznych, wyróżniają się także szerokim zastosowaniem, niezawodną jakością oraz precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Płytka podłogowa Wood Concept Selected Oak Opoczno może być stosowana na powierzchni podłogowej oraz ściennej, zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. To alternatywa płytki gresowej tarasowej i elewacyjnej, która mile zaskoczy Cię także mocowana w kuchni czy łazience. Produkt posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Gres Wood Concept Selected Oak Opoczno pozostaje wysoce odporny na skrajne zmiany temperatury, a wraz z powierzchnią o niskiej nasiąkliwości wody, spełnia cechy płytki tarasowej mrozoodpornej. Specjalny rodzaj szkliwa pokrywającego produkt sprawia, że płytka podłogowa nie ściera się, nie pozostawia śladów plam oraz zachowuje idealną kondycję nawet na skutek czynników mechanicznych. Prezentowany model sprawdza się również przy systemie ogrzewania podłogowego.

Aranżacje Gres Classic Oak Cold Brown Opoczno

W jakich aranżacjach wewnętrznych i zewnętrznych sprawdzi się prezentowana płytka podłogowa imitująca drewno? Zdecydowany prym wiedzie aranżacja w stylu loftu, gdzie płytka gresowa z drewnianym wzorem ociepla minimalistyczną, surową, postfabryczną atmosferę. Ponadto gres Classic Oak Cold Brown Opoczno idealnie wpisze się w charakter werandy, balkonu oraz tarasu w stylu rustykalnym, gdzie szczególnie pożądane są naturalne odcienie dębowego drewna. Ten subtelny wzór płytki podłogowej stanowi świetną alternatywę do łazienki w stylu naturalnym, gdzie w przeciwieństwie do desek dębowych, pozostaje mniej wymagający, zaś efekt wizualny i poczucie naturalności pod stopami – pozostaje dokładnie to samo.

Udostępnij inspirację