Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Marka Oristo to jedna z najstarszych polskich firm z branży meblowej. Początki tego rodzinnego przedsiębiorstwa sięgają aż do lat 30 XX wieku. Za dostępnymi dziś produktami Oristo stoi więc 9 dekad doświadczenia i przekazywanych z pokolenia na pokolenie rzemieślniczych tradycji. Firma łączy wiedzę i doświadczenie z wymaganiami współczesnej produkcji przemysłowej, kładąc nacisk na dbałość o szczegóły, rzetelność i trwałość. Aktualna oferta marki Oristo obejmuje przede wszystkim wysokiej jakości meble łazienkowe.

Marka Oristo to jedna z najstarszych polskich firm z branży meblowej. Początki tego rodzinnego przedsiębiorstwa sięgają aż do lat 30 XX wieku. Za dostępnymi dziś produktami Oristo stoi więc 9 dekad doświadczenia i przekazywanych z pokolenia na pokolenie rzemieślniczych tradycji. Firma łączy wiedzę i doświadczenie z wymaganiami współczesnej produkcji przemysłowej, kładąc nacisk na dbałość o szczegóły, rzetelność i trwałość. Aktualna oferta marki Oristo obejmuje przede wszystkim wysokiej jakości meble łazienkowe.

Kolekcje Oristo

Zobacz więcej

Kategorie produktowe Oristo

Oristo – polska marka z tradycjami

Oristo to jedna z najstarszych polskich firm z branży meblowej. Początki tego rodzinnego przedsiębiorstwa sięgają aż do lat 30 XX wieku. Za dostępnymi dziś produktami Oristo stoi więc 9 dekad doświadczenia i przekazywanych z pokolenia na pokolenie rzemieślniczych tradycji. Firma łączy wiedzę i doświadczenie z wymaganiami współczesnej produkcji przemysłowej, kładąc nacisk na dbałość o szczegóły, rzetelność i trwałość. Aktualna oferta marki Oristo obejmuje przede wszystkim wysokiej jakości meble łazienkowe.

Produkty tej polskiej marki są także częścią oferty naszego sklepu online. W stałej sprzedaży mamy kilkaset pozycji z katalogu Oristo. Są to nie tylko inspirowane popularnymi aktualnie trendami meble łazienkowe, ale także umywalki Oristo i przeróżne, niezbędne w każdej aranżacji łazienki akcesoria. W naszej ofercie produktów marki Oristo coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego minimalizmu i geometrycznych form, jak i osoby preferujące tradycję i klasyczną elegancję.Katalog Oristo – co znajdziesz w ofercie tej marki?

Katalog Oristo to przede wszystkim trwałe, funkcjonalne i piękne meble łazienkowe. Są one podzielone na 5 odrębnych kolekcji: Premium, Compact, Uni, Standard i Mini. Każdej kolekcji przyświecał nieco inny cel i funkcje. Od luksusowych mebli przeznaczonych do przestronnych salonów kąpielowych, po pomysłowe i funkcjonalne rozwiązania, które pozwalają do maksimum wykorzystać przestrzeń niewielkiej łazienki.

Same meble to jednak nie wszystko, co znajdziesz w katalogu Oristo. Ten polski producent oferuje także funkcjonalne, wodoodporne blaty łazienkowe oraz nowoczesne umywalki. Ta ostatnia kategoria produktów obejmuje zarówno umywalki nablatowe, jak i meblowe, kompatybilne z szafkami tej marki. Do ich produkcji wykorzystuje się klasyczną ceramikę sanitarną oraz innowacyjne mineralne kompozyty.

Jeśli szukasz trwałego i nowoczesnego wyposażenia łazienki, zapraszamy do zapoznania się z takimi kolekcjami Oristo jak Montebianco, Louis, Amelia czy Silver. Każda z nich inspirowana jest nieco innymi trendami. Wspólnym mianownikiem jest jednak modny design, innowacyjność, funkcjonalność i komfort codziennego użytkowania. Praktycznie każda kolekcja marki Oristo jest przykładem zaangażowania projektantów w tworzenie pięknych i funkcjonalnych mebli łazienkowych.Wartości którymi kieruje się Oristo

Jakość

Od 1992 roku firma Oristo produkuje meble łazienkowe, które charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. W swoim laboratorium testują wszystkie meble i rozwiązania które stosują pod okiem wyszkolonych specjalistów.


Rzetelność

Rzetelność, uczciwość oraz rzemieślnicza sumienność – to tradycyjne wartości, które Oristo wyznaje od pokoleń.


Standardy

Oristo dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wie jak projektować meble, mimo tego nie ustaje w rozwoju technologii oraz podnoszeniu standardów swoich usług.


Innowacyjność

Innowacyjne podejście przyświeca firmie od początku jej istnienia. Oristo nieustająco prowadzi badania nad estetyką, kształtem i materiałem w połączeniu z technologicznym i rzemieślniczym know-how.


Wzornictwo

Historia Oristo udowadnia, że piękno jest ponadczasowe, kiedy rodzi się z pasji i miłości. Perfekcyjne linie, elegancja, prostota łącząca funkcjonalność ze zmysłowością stylu to wzornicze DNA tej firmy.


Ludzie

Oristo to rodzinna, polska firma, która kultywuje tradycje stolarskiego rzemiosła od czterech pokoleń.Standardy Oristo

Oristo wie jak dużym wyzwaniom muszą sprostać ich meble. Ciągłe narażenie na wilgoć i kontakt z wodą oraz mocnymi środkami chemicznymi sprawia, że meble łazienkowe muszą być produkowane z najlepszej jakości materiałów. Oristo jako jedyna firma na rynku stosuje unikalne, potrójne zabezpieczenie przed wodą i wilgocią.

Do konstruowania mebli Oristo używa tylko i wyłącznie płyt wilgocioodpornych które przy kontakcie z wodą mniej pęcznieją, zachowują swoją strukturę i trwałość.

Oristo stosuje staranne lakierowanie wszystkich elementów specjalnie dobranymi lakierami o podwyższonych standardach wodoodporności.

Trzecim elementem jest wodoodporny klej poliuretanowy do przyklejania obrzeży płyt. To bariera, która dzięki szczelnej spoinie dodatkowo zabezpiecza wilgocioodporną płytę. Takie łączenie zabezpieczeń pozwala produkować najlepsze meble łazienkowe na rynku.