Filtry

DYWANY 150X200

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany 150x200

Prostokątne dywany 150x200 to jeden z uniwersalnych rozmiarów dostępnych w ofercie sklepu internetowego Komfort. Większość dywanów w tym rozmiarze wykonana jest z wysokiej jakości syntetycznych włókien poliestrowych. Są one miękkie, miłe w dotyku i sprężyste. Dzięki temu dywany z tego materiału są odporne na wgniecenia i odkształcenia. Dywany poliestrowe mają bardzo żywy i intensywny kolor. Materiał ten sprawdzi się więc idealnie w przypadku rzucających się oczy, kolorowych wzorów. Wybierając taki kolorowy dywan 150x200, możemy również liczyć na to, że zachowa on swoje oryginalne barwy przez długie lata. Włókna poliestrowe są bowiem odporne na działanie promieni ultrafioletowych i nie blakną z czasem.

Tego rodzaju dywany 150x200 są również odporne na zabrudzenia i niezwykle łatwo utrzymać w czystości. Struktura włókien sprawia, że większość zanieczyszczeń do nich nie przylega. Jeśli już powstanie plama, to najczęściej możemy ją usunąć za pomocą wilgotnej szmatki i uniwersalnych środków czyszczących.

Dywan 150x200 Komfort

Dywany 150x200 Komfort to kilkadziesiąt wzorów, które z powodzeniem wykorzystać można w różnych modnych, mieszkaniowych aranżacjach. Na szczególną uwagę zasługują popularne ostatnio dywany syntetyczne, imitujące naturalną zwierzęcą skórę. Takie dywany 150x200 a la sztuczna skóra z różnymi zwierzęcymi printami sprawdzą się nie tylko we wnętrzach w stylu etno. Wykorzystać je można również w mieszkaniach w stylu glamour czy wnętrzach eklektycznych. Z kolei utrzymany w biało–czarnej kolorystyce dywan imitujący skórę bydlęcą, czy skórę zebry sprawdzi się również w minimalistycznych wnętrzach w stylu skandynawskim.

Co ciekawe tego rodzaju dywany 150x200 Komfort dostępne są nie tylko w naturalnych, występujących w naturze kolorach. Ciekawą propozycją są również dywany w zwierzęce printy w różnych odcieniach koloru niebieskiego czy zielonego. Taki oryginalny, kolorowy dywan możemy wykorzystać w typowo nowoczesnych, awangardowych stylizacjach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.