Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

Marka Roca

Firma Roca Polska to część znanej hiszpańskiej marki wyposażenia łazienek. Jest to aktualnie jedna z najstarszych europejskich firm w tej branży. Początki tego przedsiębiorstwa sięgają aż do 1917 roku. Produkty firmy Roca Polska znajdziecie także w naszym sklepie online. W stałej sprzedaży mamy kilkaset artykułów z katalogu tego producenta.Roca – ceramika do łazienki

Sztandarowym produktem tej marki jest oczywiście sanitarna ceramika Roca. Już od kilkudziesięciu lat Roca jest jednym z największych w Europie producentów wanien. Katalog ceramiki Roca obejmuje także miski WC, bidety i umywalki z najwyższej jakości materiałów.Roca – co to za firma?

Firma Roca to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia w branży ceramiki i wyposażenia łazienek. Mimo wielu zmian organizacyjnych i dynamicznego rozwoju firma Roca to nadal w 100% hiszpańskie przedsiębiorstwo. Aktualnie marka posiada jednak globalny zasięg. Firma Roca ma aktualnie aż 77 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Dwa z nich zlokalizowane są w Polsce. Pod koniec lat 90 na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach powstała nowoczesna fabryka ceramiki łazienkowej. Roca nabyła i zmodernizowała także fabrykę urządzeń akrylowych w Gryficach. W obu tych zakładach produkcyjnych powstaje wysokiej jakości wyposażenie łazienek. Produkują one zarówno na potrzeby krajowe, jak i na potrzeby zagranicznych rynków.Roca producent

Polskie zakłady produkcyjne firmy Roca to tylko niewielka część działalności tej globalnej marki. Na całym świecie producent Roca zatrudnia ponad 21000 osób. Oficjalna sieć sprzedaży produktów Roca obejmuje aż 77 krajów na całym świecie.Roca produkty

Ceramika Roca to produkty kojarzone z tą hiszpańską marką od lat. Umywalki, wanny, brodziki i kabiny prysznicowe Roca są ozdobą milionów łazienek na całym świecie. Produkty firmy Roca to jednak nie tylko łazienkowa ceramika sanitarna. Są to także zaprojektowane z myślą o aranżacji łazienek meble oraz lustra. W naszym sklepie online czeka na Was kilkaset produktów Roca w kilku różnych kategoriach.


  • Umywalki Roca – to ponad 140 modeli inspirowanych różnymi popularnymi trendami. W ofercie umywalek tej firmy coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnych łazienek, jak i klasycznych aranżacji. Wiele produktów firmy Roca z tej kategorii to umywalki nablatowe o designerskim kształcie. Są tu jednak także umywalki ścienne oraz umywalki wpuszczane w blat. W tej kategorii produktów Roca znajdziecie też umywalki w innych niż standardowa biel kolorach. Są to umywalki czarne, szare, brązowe i beżowe.

  • Wanny Roca – produkty od lat kojarzone są z tą hiszpańską marką. Wanny Roca to nie tylko modele wykonane ze znanego od lat praktycznego akrylu sanitarnego. Katalog tego hiszpańskiego producenta obejmuje także dekoracyjne żeliwne wanny na rzeźbionych nogach. Taka wanna idealnie wpisuje się w charakter eleganckich wnętrz w stylu retro lub łazienek inspirowanych stylem pałacowym.

  • Miski WC i bidety Roca – ceramika sanitarna Roca to w naszym sklepie internetowym ponad 100 produktów. Są to miski WC, bidety, a także związane z nimi akcesoria. Ceramika sanitarna to produkty firmy Roca, w których zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań. Są to na przykład bezkołnierzowe miski WC czy też klapy z opcją szybkiego wypinania.

  • Kabiny prysznicowe Roca – producent ten oferuje także rozwiązania przeznaczone do funkcjonalnych i wygodnych stref prysznicowych. W sprzedaży mamy kompletne kabiny Roca o różnych kształtach i wymiarach, a także pojedyncze ścianki i drzwi prysznicowe. Dzięki nim samodzielnie zaprojektujecie strefę natryskową w łazienkach o specyficznym układzie.

  • Brodziki Roca – uzupełnieniem kabin prysznicowych Roca są także nowoczesne brodziki. Producent Roca stawia przede wszystkim na brodziki z kompozytów. Materiał ten powstaje ze sproszkowanych minerałów połączonych ze specjalnymi żywicami. W efekcie otrzymywany jest kompozyt, który pod wieloma względami przypomina kamień, można go jednak o wiele łatwiej formować. Ma on także wiele praktycznych zalet. Jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Brodziki z kompozytu są także miłe w dotyku i bardzo łatwe w pielęgnacji.

  • Meble łazienkowe – katalog produktów Roca obejmuje także meble łazienkowe. Są to szafki podumywalkowe kompatybilne z umywalkami tego producenta, a także słupki łazienkowe i różnego rodzaju akcesoria przydatne w trakcie aranżacji łazienki.

  • Lustra łazienkowe – produkty firmy Roca znajdziecie także w kategorii z przeznaczonymi do łazienek lustrami. Są to zarówno standardowe, klasyczne lustra łazienkowe, jak i nowoczesne lustra ze zintegrowanym oświetleniem LED.