Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Marka Krofam to firma z kilkudziesięcioletnią historią, posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Krośnie oraz w Dukli . Zakład w Dukli zajmuje się produkcją z litego drewna głównie bukowego. Głównym profilem i specjalizacją naszej firmy jest produkcja mebli łazienkowych, która odbywa się w zakładzie w Krośnie.

Marka Krofam to firma z kilkudziesięcioletnią historią, posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Krośnie oraz w Dukli . Zakład w Dukli zajmuje się produkcją z litego drewna głównie bukowego. Głównym profilem i specjalizacją naszej firmy jest produkcja mebli łazienkowych, która odbywa się w zakładzie w Krośnie.

Kolekcje Krofam

Zobacz więcej

Kategorie produktowe Krofam

Marka Krofam

Krofam to polska marka, która od wielu lat projektuje, tworzy i udoskonala najnowocześniejsze meble łazienkowe. Ich produkty znane są nie tylko w całej Polsce, ale także na świecie. Firma od samego początku nieustannie rozwija innowacyjne rozwiązania technologiczne, współpracuje z renomowanymi projektantami i odpowiada na potrzeby rynkowe. Efektem ich pracy są wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne meble, które są idealnym wyposażeniem świeżo wyremontowanej łazienki.

Krofam – najważniejsze informacje o czołowym producencie mebli łazienkowych

Krofam, a dokładniej Krośnieńskie Fabryki Mebli, to jeden z największych producentów mebli łazienkowych w Polsce. Ich produkty nie tylko zachwycają swoją wysoką jakością i funkcjonalnością, ale także minimalistycznym designem, który wpasowuje się w ponadczasowe trendy.

To właśnie w polskich zakładach w Krośnie i Dukli powstają najwyższej klasy produkty, które potem trafiają na rynek. Przy ich wykonaniu współpracują grupy ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, by opracować finalne produkty, które maksymalnie zaspokoją oczekiwania klientów. Do ich tworzenia wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty, materiały i technologie, bezpośrednio przekładające się na komfort użytkowania.

Marka cały czas inwestuje w rozwój technologii i patentuje nowe rozwiązania, jednak nieustannie przyświeca im jeden główny cel, jakim jest odpowiedź na potrzeby ludzi. Tak mówią zresztą sami projektanci Krofam: „O naszych produktach myślimy przez pryzmat ludzkich historii, poszczególnych ich przypadków, potrzeb i doświadczeń jako użytkowników łazienki”.

Historia i misja marki Krofam

Krofam to jeden z liderów w branży mebli łazienkowych, który buduje swoje doświadczenie już od kilkudziesięciu lat – to właśnie dzięki szybkiemu wyciąganiu wniosków i projektowaniu nowych rozwiązań, marka cały czas jest na szczycie i od lat dostarcza jakościowe produkty do polskich domów.

Od 1999 roku Krofam funkcjonuje jako spółka z ograniczoną działalnością, jednak mimo tego cały czas czerpie z tradycji firm rodzinnych – dzięki temu jej wartości pozostają niezmienne, a sama marka jest autentyczna oraz nastawiona na rozwój i szybkie odpowiadanie na potrzeby użytkowników.

Zespół Krofam tworzą specjaliści z różnych dziedzin, którzy mają realny wpływ na wygląd, kształt, konstrukcję i funkcjonalności poszczególnych produktów od początku do końca. To wszystko sprawia, że ostatecznie do naszych domów trafiają jakościowe meble łazienkowe, które służą latami.

Najważniejsze produkty i technologie marki Krofam

Oferta Krofam to przede wszystkim meble do łazienki, za które na przestrzeni lat marka była nagradzana i wyróżniana. Dziś szeroki wachlarz ich produktów można znaleźć w sklepie internetowym Komfort.pl. Mowa tutaj przede wszystkim o jakościowych szafkach łazienkowych, słupkach, blatach oraz innych akcesoriach. Wyróżniają się one na tle innych nie tylko wysoką jakością i praktycznością, ale także unikalnym designem, za który odpowiadają współpracujący z firmą renomowani projektanci wzornictwa przemysłowego.

Wszystkie produkty od Krofam powstają z należytą starannością – stosowane są w nich innowacyjne rozwiązania, które bezpośrednio przekładają się na komfort użytkowania. To między innymi technologia cichego domyku, a dokładniej mechanizm odpowiadający za płynne i subtelne domykanie drzwi szafek łazienkowych.

Ich meble występują w różnych wariantach kolorystycznych, wzorach i wymiarach, dzięki czemu każdy klient może wybrać dla siebie te idealne, które najbardziej odpowiadają jego preferencjom – zarówno tym wizualnym, jak i funkcjonalnym. Przy pomocy produktów Krofam spokojnie można urządzić funkcjonalne wnętrza w stylach loftowym, glamour, nowoczesnym, tradycyjnym czy też skandynawskim.