Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka brązowo-szara

Produkty w tym stylu

110,00 zł/m2

Dostępny w różnych kolorach
Różne rozmiary
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka brązowo-szara

Brąz i szarość to kolory ponadczasowe, ziemiste i uniwersalne, które w połączeniu tworzą niezwykłą fuzję naturalności. Brązowa łazienka stanowi kwintesencję klasyki i przytulności, zaś do łazienki szare płytki wnoszą powiew nowoczesności i surowy charakter. Jeśli masz ochotę na ciepłą kawę w łazience w towarzystwie chłodnego kamienia – sprawdź ile zalet kryje się za tym bezpretensjonalnym połączeniem klasyki i nowoczesności.

Łazienka z betonową podłogą

Szara łazienka z elementami brązu zachwyca. Im dłużej patrzymy w oryginalną strukturę płytek Opoczno z kolekcji Rakaro, tym ciekawsze elementy odkrywają. Zaprezentowany w łazience beton wychodzi poza klasyczne odwzorowanie cementu, ujawniając ciemniejsze refleksy oraz tworząc misterny efekt. Matowa powierzchnia płytek sprawia, że szara łazienka z elementami brązu nabiera subtelnego i naturalnego wyglądu, który nie ulegnie znudzeniu nawet po wielu latach użytkowania. Co więcej, łazienka z betonową podłogą oraz jej wierna imitacja pozwala stworzyć dziesiątki różnorodnych aranżacji – od industrialnych, przez naturalne, na eklektycznych kończąc. To efektowne i praktyczne pokrycie podłogi, które wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto jest przyjemne w użytkowaniu. Wbrew pozorom w łazience beton wykończony matową powierzchnią zapewnia wyjątkowe odczucie ciepła.

Łazienka z płytkami 3D

Aby dodać brązowo-szarej łazience głębi, wystarczy sięgnąć po wzory. Nawet subtelny deseń płytki w prążki wniesie wrażenie wielowymiarowości, co wizualnie powiększa przestrzeń. Zaprezentowane w łazience płytki 3D o nieregularnej strukturze sprawdzą się w wielu kombinacjach. Mogą odgrywać główną rolę w szarej łazience lub dopełniać motyw przewodni. To ciekawe rozwiązanie, za którym kryje się wiele atutów praktycznych oraz wysoki walor wizualny.

Łazienka z elementami drewnianymi

Mleczna czekolada, caffe latte lub karmel – nawet niewielki akcent brązu momentalnie ociepla chłodną aranżację. Oprócz elementów bazowych brązowej łazienki, warto także postawić na drewniane lub drewnopodobne wyposażenie, które będzie korespondowało z ciepłą farbą na ścianie. Co zaskakujące – na tle wszechobecnej szarości to podwieszana szafka w rustykalnym stylu, u boku nowoczesnego oświetlenia oraz minimalistycznego lustra, stała się centralnym punktem, który przyciąga wzrok jak magnes. Twój także? W tym właście tkwi siła łazienki z drewnianymi dodatkami, nawet w niewielkich ilościach. Jest jak czekoladowa polewa na lodach, która całkowicie zmienia smak.

Udostępnij inspirację