Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Co na taras zamiast płytek?

Produkty w tym stylu

sztuczna trawa, wysokość 32mm

69,00 zł/m2

wysyłamy w 24h
sztuczna trawa, wysokość 23mm

39,00 zł/m2

wysyłamy w 24h
sztuczna trawa, wysokość 27mm

49,00 zł/m2

wysyłamy w 24h
sztuczna trawa, wysokość 42mm

38,00 zł/m2

wysyłamy w 24h

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Co na taras zamiast płytek?

Dobór odpowiedniego materiału do wykończenia posadzki tarasu jest istotnym elementem decydującym o jego funkcjonalności. Od zawsze, uniwersalnym i najczęściej wybieranym produktem były płytki. Głównie ze względu na swoje właściwości, ale również na bogatą ilość wzorów, które idealnie naśladują różne surowce. Obecnie istnieje wiele rozwiązań pozwalających na stworzenie niezwykle oryginalnej i wyjątkowej przydomowej przestrzeni. Możesz zdecydować się na żywicę, płyty betonowe, różnego rodzaju deski tarasowe, a nawet na sztuczne trawy. Dzięki tak dużej ilości wyborów, każdy ma możliwość zaaranżowania swojego wymarzonego tarasu.

Sztuczna trawa – odrobina „natury” w przydomowej przestrzeni

Sztuczna trawa, która swoim wyglądem przypomina zadbany trawnik cieszy się coraz większą popularnością. Taka wykładzina doskonale ożywia betonową posadzkę tarasu i jednocześnie jest znakomitą alternatywą dla popularnych metod jego wykańczania. Jej naturalny wygląd sprawia, że przydomowa przestrzeń staje się przytulna, bezpieczna dla małych dzieci oraz odpowiednia do codziennego wypoczynku i zabaw. Sztuczna trawa to doskonały pomysł na wprowadzenie zieleni wszędzie tam, gdzie jej brakuje, a zasianie naturalnej trawy jest niemożliwe. Takie rozwiązanie szczególnie przypadnie do gustu osobom mieszkającym w mieście, w nowoczesnych blokach, gdzie za pomocą sztucznej trawy mogą stworzyć namiastkę własnego trawnika. Wiele sztucznych traw do złudzenia naśladuje trawę z łąki czy z ogrodu, a ich szerokie i gęste runo jeszcze bardziej oddaje naturalny wygląd trawy. Takie podłoże o odpowiedniej barwie i fakturze jest w stanie odświeżyć wygląd tarasu, sprawiając, że nabierze on zupełnie nowego charakteru. Sztuczną trawę z łatwością dopasujesz do kształtu własnego podestu. Możesz nią wyłożyć cały taras lub wyznaczyć kilka mniejszych miejsc, tworząc strefy - relaksu wraz z kompletem wypoczynkowym czy kącik do zabaw dla dzieci.

Sztuczna trawa – czy warto ją wybrać?

Sztuczna trawa na tarasie jest ciekawym rozwiązaniem na stworzenie przyjemnego, zielonego miejsca do wypoczynku, relaksu i zabaw. Tego rodzaju pokrycie podłogowe jest niezwykle praktyczne i estetyczne, a ponadto sprawdzi się w przypadku każdej aranżacji. Sprawi, że pozbędziesz się problemu rozgrzanych czy zimnych płytek, a w zamian za to będziesz mógł się cieszyć przyjemnym dla oka i komfortowym dla stóp podłożem.

Udostępnij inspirację