Zadzwoń i zamów 801 30 11 30
  1. Strona główna
 

Środa Wielkopolska, Strzelecka 42

Sprawdź na mapie

Komfort w zasięgu ręki!

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie do naszego sklepu w Środzie Wielkopolskiej! Chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od podłogi! W dniach 11 – 15 grudnia przyjdź do sklepu Komfort w Środzie Wielkopolskiej. Tylko tam znajdziesz najlepsze podłogi w najlepszych cenach!


Sklep Komfort w Środzie Wielkopolskiej to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Niezależnie więc od stylu wnętrza w Komforcie można znaleźć odpowiednio dopasowane podłogi i dodatki.


Wielkie Otwarcie to wyjątkowa możliwość, aby poznać atrakcyjną ofertę i skorzystać z niesamowitych promocji. Specjalnie z tej okazji przygotowano ofertę promocyjną -20% na produkty nieprzecenione (z wyłączeniem AGD, produktów przecenionych lub oznaczonych "najlepsza cena". Szczegóły w regulaminie).


Sieć Sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były łatwe i wygodne. Asortyment został podzielny na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin oraz drzwi. Dla każdej ze stref z kolei został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

Zapraszamy!Regulamin oferty:  KLIKNIJ