Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Marka Invictus to stosunkowo młody brand, który w ciągu zaledwie kilku lat zdobył pozycję lidera w swojej branży – produkcji wysokiej jakości wykładzin dywanowych. Za sukcesem marki Invictus stoi kilkadziesiąt lat doświadczenia jej właściciela.

Marka Invictus to stosunkowo młody brand, który w ciągu zaledwie kilku lat zdobył pozycję lidera w swojej branży – produkcji wysokiej jakości wykładzin dywanowych. Za sukcesem marki Invictus stoi kilkadziesiąt lat doświadczenia jej właściciela.

Kolekcje Invictus

Zobacz więcej

Kategorie produktowe Invictus

Marka Invictus

Invictus to stosunkowo młody brand, który w ciągu zaledwie kilku lat zdobył pozycję lidera w swojej branży – produkcji wysokiej jakości wykładzin dywanowych. Za sukcesem marki Invictus stoi kilkadziesiąt lat doświadczenia jej właściciela – belgijskiej firmy Associated Weavers Europe (AWE). Dziś wykładziny dywanowe Invictus dostępne są w aż 55 krajach na całym świecie. Główne zakłady produkcyjne znajdują się w belgijskiej miejscowości Ronse (Flandria Wschodnia). Dzięki produkcji na terenie Unii Europejskiej możliwe jest zachowanie bardzo wysokich norm jakości. Produktów Invictus nie zabrało także w naszym sklepie online. Oferujemy kilkadziesiąt wzorów wykładzin dywanowych z najnowszych kolekcji tej marki. Są to przede wszystkim wykładziny domowe, które doskonale sprawdzą się w aranżacji sypialni, salonu, pokoju dziecięcego czy domowego biura. Jest to niezwykle prosty w montażu materiał podłogowy, który można położyć na istniejącej już podłodze. Wykładziny marki Invictus dostępne są w modnych kolorach, które doskonale wpisują się w wiele popularnych aktualnie aranżacyjnych trendów. W ofercie tej marki coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy stonowanej kolorystyki, jak i osoby, które szukają modnych i wyrazistych kolorów.


Invictus – belgijski producent wykładzin dywanowych

Co wyróżnia wykładziny dywanowe marki Invictus i dlaczego warto postawić właśnie na nie? Za sukces tych produktów odpowiada w dużej mierze unikalne włókno, z którego są wykonane. Syntetyczne włókna iVinci® to autorskie rozwiązanie marki Invictus. Dzięki nim udało się stworzyć niezwykle miękkie, gęste i miłe w dotyku wykładziny dywanowe, które skutecznie opierają się próbie czasu.
Kojarzone przez wiele lat z obiektami użyteczności publicznej wykładziny dywanowe coraz częściej pojawiają się w aranżacji domów i mieszkań. Szereg praktycznych zalet produktów Invictus, sprawił że pokochali je także prywatni inwestorzy. Wykładzina dywanowa w sypialni czy salonie to nie tylko wygodna i praktyczna podłoga. Jest to także prosty sposób na szybka metamorfozę wnętrza. Wykładziny marki Invictus są odporne na promieniowanie UV, wilgoć i większość plam. Jest to materiał łatwy w pielęgnacji, w wielu przypadkach antystatyczny i trudnopalny.
Jeśli szukasz wykładziny dywanowej wysokiej jakości, która posłuży Ci przez wiele lat, sprawdź produkty marki Invictus. Wykładziny tego producenta kupisz w naszym sklepie z dostawą prosto do domu lub bezpłatnym odbiorem w jednym z ponad 160 sklepów na terenie całej Polski.