Current Image

Filtry

WITRYNY DO SALONU BIAŁY POŁYSK

27 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny do salonu biały połysk

Witryny do salonu białe z połyskiem to w sklepie internetowym Komfort kilkadziesiąt różnych modeli. Oferujemy zarówno witryny do salonu biały połysk naszej własnej marki, jak i meble z katalogów innych cenionych producentów. W stałej sprzedaży mamy na przykład białe witryny na wysoki połysk Forte, Mebel Bos, Piaski czy Szynaka Meble. 


Jakie zalety ma witryna do salonu biały połysk?


  • Białe witryny do salonu na wysoki połysk to świetny sposób na optyczne powiększenie salonu. Efekt ten będzie jeszcze bardziej widoczny, jeśli postawicie na witryny z podświetlanymi półkami. Delikatne oświetlenie LED idealnie wpisuje się w charakter nowoczesnych wnętrz i nadaje całej aranżacji głębi.

  • Witryna do salonu biały połysk ma również zalety czysto praktyczne i funkcjonalne. Taki mebel pozwala Wam zorganizować w salonie domową biblioteczkę lub barek. W sprzedaży mamy także białe witryny do salonu na wysoki połysk z szufladami i zamykanymi szafkami. Wybierając taki model, zyskacie dodatkowy, poręczny schowek w salonie.

  • Białe meble z połyskiem, w tym białe witryny, cechują się uniwersalnością. Kojarzą się najczęściej z nowoczesnymi wnętrzami. W praktyce jednak witryna biały połysk do salonu świetnie odnajdzie się także w kilku innych aranżacjach. Nieco więcej na ten temat napisaliśmy poniżej.

Witryny do salonu na wysoki połysk – aranżacje

Zastanawiacie się, w jakich aranżacjach wykorzystać witryny do salonu na wysoki połysk? Pierwszym skojarzeniem z białymi meblami na wysoki połysk są zwykle awangardowe, nowoczesne wnętrza. Witryna biały połysk do salonu nowoczesnego świetnie komponuje się z akcentami z chromowanego metalu i szkła. W praktyce jednak tego rodzaju meble mają także kilka innych zastosowań. Witryna biały połysk do salonu doskonale sprawdzi się w jasnej aranżacji glamour. W takim wnętrzu połączycie ją na przykład z dekoracjami w kolorze złotym lub akcentami marmurowymi. Białe błyszczące meble są też często elementem aranżacji z elementami stylu art deco.


Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.