Current Image

Filtry

WYSOKIE WITRYNY DO SALONU

120 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wysoka witryna do salonu ze sklepu Komfort

Salon jest przestrzenią, w której spędzamy najwięcej czasu w domu. To tu odbywają się rodzinne przyjęcia, tu odpoczywamy, bawimy się z dziećmi. To tu nierzadko spożywamy posiłki, rozmawiamy z najbliższymi, czytamy… W związku z tym, że salon pełni tak wiele ważnym funkcji – musi być miejscem estetycznym, aby miło było w nim spędzać czas. Po drugie, musi być przestrzenią funkcjonalną. Aby tak się stało, kluczowe jest odpowiednie wyposażenie salonu. Co jest niezbędnym elementem wyposażenia? Oczywiście eleganckie wysokie witryny do salonu!

Wysokie witryny do salonu

Wysoka witryna do salonu w stylu skandynawskim to doskonały wybór! Dlaczego? Ten styl mocno stawia na funkcjonalność. Jasne kolory, proste meble, naturalne dodatki. Do takiego pomieszczenia idealnie pasuje jasna witryna wysoka do salonu. Wybierz model z przeszkleniami, aby mebel nabrał wizualnie lżejszego charakteru.

Lubisz wnętrza rustykalne? Witryna wysoka do salonu o takim charakterze może mieć ciemniejszy odcień, koniecznie z przeszkleniem, za którym ułożysz śliczne, retro filiżanki. Styl rustykalny to esencja przytulnego charakteru!

Styl prowansalski bywa nazywany elegantszą odmianą stylu rustykalnego. W takim pomieszczeniu odnajdą się ażurowe regały, białe meble, duże zegary, a także specyficzne dodatki – lampiony, postarzane świeczniki i ramki, a także haftowane poszewki oraz motywy kwiatowe. Wysoka witryna do salonu prowansalskiego zdecydowanie powinna być w kolorze białym. Raczej wybierz 2-3 witryny, aby bez problemu ułożyć bibeloty i dodatki, tak ważne w utrzymaniu prowansalskiego charakteru salonu.

Witryna wysoka do salonu urządzonego w stylu industrialnym odnajdzie się szczególnie dobrze. Wnętrza industrialne powinny charakteryzować się dość sporym metrażem, dlatego nawet duże, wysokie meble będą w nich wyglądać dobrze. Jeśli marzysz o salonie industrialnym, wybierz wysoką witrynę do salonu w odcieniu szarości lub łączącą dwa kolory drewna – jasny i ciemny. To drugie rozwiązanie zdecydowanie podkreśli nowoczesny charakter przestrzeni.

Styl glamour bije ostatnio rekordy popularności. Cechują go blichtr i klimat luksusu. Co jeszcze? Charakterystyczna dla stylu glamour jest szeroka paleta barw i łączenia kolorystyczne odcieni różu, złota, srebra, czerni, granatu, bieli, czy szmaragdowej zieleni. W takim wnętrzu wysoka witryna do salonu koniecznie musi być na wysoki połysk. Zwróć uwagę także na jej wykończenie – może uda Ci się dobrać uchwyty w kolorze złotym lub srebrnym?

Vintage to także styl, który cieszy się niemałą popularnością, szczególnie wśród osób żyjących według zasad zero waste. W salonie urządzonym w tym stylu możesz mieszać meble pochodzące z drugiej ręki z nowymi. Taki kontrast jest bardzo znamienny dla stylu vintage. Urządzając pokój w ten sposób – raczej pozostań przy stonowanej palecie kolorystycznej. Wybierz więc witrynę wysoką do salonu w jasnym odcieniu drewna lub białym, koniecznie z przeszkleniami.

Styl eklektyczny, wbrew pozorom, nie jest stylem dla osób niemających pomysłu na aranżację przestrzeni. Eklektyczny salon może być bardzo spójny, pod warunkiem że nie przesadzisz z mieszaniem kolorów i dodatków! Co wyróżnia salon urządzony w ten sposób? Na pewno motyw przewodni, który będzie trzymał w ryzach całą aranżację. Może być to boho lub na przykład klasyczny minimalizm. Do eklektycznego salonu pasują geometryczne wzory, ozdoby o różnych strukturach i dekorach, a także proste, funkcjonalne meble, które nie zdominują aranżacji. Wybierz więc jednokolorową witrynę wysoką do salonu!

Znajdź idealną wysoką witrynę dla swojego salonu

Wśród wysokich witryn znajdziesz produkty o różnych wariantach kolorystycznych, od bardzo jasnych po czarne. Witryny wysokie do salonu mają różną liczbę drzwi oraz szuflad, dzięki czemu bez problemu dobierzesz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb! Kupując witrynę wysoką, kieruj się jakością materiału oraz oczekiwanymi funkcjonalnościami, takimi jak cichy domyk. Witryny wysokie do salonu są niezbędnym elementem jego wyposażenia. Znajdź idealne meble dla siebie!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.