Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

UMYWALKI NABLATOWE KOŁO

14 produktów
Filtry
   • Marka (1)
   • Kolekcja
   • Szerokość (cm)
   • Głębokość (cm)
   • Kształt
   • Kolor
   • Materiał wykonania
   • Otwór przelewowy
   • Otwór na baterię
   • Cena

   Domyślnie

   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 14-21 dni
   Dostępny w 14-21 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   wysyłamy w 24h
   Dostępny w 7-10 dni
   wysyłamy w 24h
   wysyłamy w 24h
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   wysyłamy w 24h
   Dostępny w 7-10 dni

   Umywalki nablatowe Koło

   Produkty marki Koło cieszą się w naszym kraju uznaniem i zaufaniem klientów już od kilku dekad. Aktualnie ten wielkopolski producent posiada w swojej ofercie kompleksowe wyposażenie łazienek i różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do tego pomieszczenia. Są to między innymi wanny, kabiny prysznicowe, miski WC, bidety oraz oczywiście umywalki. W tej szerokiej gamie produktów nie mogło zabraknąć tak modnych ostatnio umywalek nablatowych Koło. Modele stawiane na blat dostępne są w ramach praktycznie każdej kolekcji tego producenta. Możemy więc po nie sięgnąć zarówno w łazience nowoczesnej, jak i we wnętrzu inspirowanym jednym z tradycyjnych trendów architektonicznych.

   W naszym sklepie online umywalki nablatowe Koło to kilkanaście modeli wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji tej marki. Nasza oferta obejmuje zarówno małe umywalki nablatowe Koło o szerokości zaledwie 40-45 cm, jak i modele w standardowych rozmiarach. Jeśli uważacie, że umywalka stawiana na blat będzie ciekawym uzupełnieniem Waszej łazienkowej aranżacji, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie umywalki nablatowe Koło są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

   Umywalki Koło nablatowe – aranżacje

   Duża popularność umywalek nablatowych i szeroka gama dostępnych wzorów i modeli sprawiły, że możecie wykorzystać je w naprawdę różnych łazienkowych aranżacjach. W łazience inspirowanej nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi sprawdzi się na przykład umywalka Koło nablatowa prostokątna. Jest to idealny model do łazienki, w której dominują linie proste i geometryczne formy. Z kolei w przypadku aranżacji klasycznej możecie sięgnąć po umywalki Koło nablatowe owalne lub ewentualnie okrągłe. W takim wnętrzu warto trzymać się zasady mówiącej, że elementy okrągłe najlepiej wyglądają w towarzystwie kilku innych akcentów o podobnym kształcie. Jeśli więc zdecydowaliście się na owalną umywalkę nablatową Koło, to w aranżacji łazienki możecie wykorzystać również okrągłe lustro lub armaturę o obłych, zaokrąglonych kształtach.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady