Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE 80X120

165 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe 80x120

Wygodna łazienka kojarzy się często z aranżacjami wyposażonymi w wannę. W praktyce jednak rezygnacja z wanny na rzecz kabiny prysznicowej wcale nie musi oznaczać rezygnacji z komfortowej kąpieli. Wystarczy, że wybierzecie przestronną kabinę prysznicową o odpowiednio dużych wymiarach. W tej kategorii zdecydowanie wyróżniają się kabiny prysznicowe 80x120 cm.

Kabiny prysznicowe 80 na 120 cm to w sklepie Komfort aż kilkadziesiąt różnych modeli. Zostały one wyselekcjonowane z najnowszych katalogów czołowych polskich i europejskich producentów armatury i wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi kabiny prysznicowe 80/120 cm New Trendy i Omnires. Atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość sprawiły, że kabiny prysznicowe 80x120 cm tych polskich marek znalazły zadowolonych odbiorców nie tylko na lokalnym rynku, ale również w wielu innych krajach na całym świecie. W kategorii tej znajdziecie między innymi nowoczesne kabiny prysznicowe walk-in, a także modele wyposażone w dwuskrzydłowe drzwi umieszczone na narożniku kabiny.

Kabiny prysznicowe 120x80 z brodzikiem czy bez?

Kabiny prysznicowe 120x80 cm to przede wszystkim modele inspirowane nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi. Są to więc często kabiny prysznicowe 120x80 cm bez brodzika lub modele wyposażone w bardzo niski brodzik. Jakie zalety ma taka kabina prysznicowa 120x80 cm? Modele z brodzikiem podpłytkowym lub niskimi brodzikami montowanymi na poziomie posadzki lub minimalnie ponad nią nadają całej aranżacji łazienki nowoczesnego i lekkiego charakteru. Taka kabina prysznicowa 120x80 to również świetny sposób na to, aby wizualnie powiększyć łazienkę. Kabiny z niskim brodzikiem mają jednak także zalety czysto praktyczne. Brak progu lub bardzo niski próg sprawiają, że tego typu kabiny są dużo bezpieczniejsze, jeśli z łazienki korzystają na co dzień małe dzieci lub osoby starsze.

W jakiej łazience sprawdzą się kabiny prysznicowe 120x80 bez brodzika? Takie rozwiązanie konstrukcyjne stosowane jest przede wszystkim w nowoczesnych aranżacjach tego pomieszczenia. Kabiny 120x80 z niskim brodzikiem wykorzystać można w łazience skandynawskiej, loftowej czy industrialnej. Nie ma również przeciwwskazań, aby z takiego rozwiązania skorzystać w przypadku niektórych klasycznych łazienek. Jeśli natomiast planujecie łazienkę inspirowaną jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich, to lepszym rozwiązaniem mogą być kabiny prysznicowe 120/80 cm wyposażone w klasycznych wysoki brodzik.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.