Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE 80X100

251 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe 80x100

Jeśli w domowej łazience zdecydowaliście się na kabinę prysznicową, to pozostaje jeszcze wybrać wymiar strefy natryskowej. Za standardowe wymiary przyjmuje się najczęściej kabiny 90x90 cm. Nie oznacza to, oczywiście, że producenci wyposażenia łazienek ograniczają się tylko do takich kabin. Jedną z popularniejszych grup rozmiarowych są także kabiny prysznicowe 80x100 cm.

W sklepie internetowym Komfort kabiny 80x100 cm to ponad 70 różnych modeli. Są to przede wszystkim kabiny prysznicowe 80x100 z katalogów polskich producentów armatury i wyposażenia łazienek. Ciekawą propozycją może być na przykład kabina prysznicowa 80x100 New Trendy. Ta rodzima marka dzięki bardzo wysokiej jakości i nowoczesnemu wzornictwu zdobyła sobie zaufanie klientów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Nieustannie staramy się także poszerzać nasz asortyment. W związku z tym mamy nadzieję, że niedługo znajdziecie tu również kabiny prysznicowe 80x100 z katalogów innych polskich i europejskich marek.

Kabiny prysznicowe 100x80 – jaką wybrać?

W kategorii kabiny prysznicowe 100x80 znajdziecie modele inspirowane różnymi wnętrzarskimi trendami i stylami architektonicznymi. Oferujemy zarówno nowoczesne kabiny prysznicowe o wymiarach 80x100, jak i modele, które świetnie sprawdzą się w klasycznej łazience lub aranżacji inspirowanej jednym z tradycyjnych trendów aranżacyjnych.

Jednym z podstawowych pytań, na które musicie sobie odpowiedzieć, wybierając ten element wyposażenia łazienki, jest to, na jaki kształt kabiny prysznicowej się zdecydować. Największą grupę stanowią w tej kategorii kabiny prysznicowe 80x100 prostokątne. Są to zarówno standardowe kabiny narożne, jak i tak popularne ostatnio kabiny 80x100 walk-in. Co to takiego kabina walk-in? Jest to minimalistyczna kabina składająca się z najczęściej z jednej ścianki, profili mocujących oraz usztywniającej całą konstrukcję poziomej listwy. Takie kabiny są często elementem łazienek industrialnych czy aranżacji w stylu loftowym.

Półokrągła kabina o wymiarach 80x100 to element, który idealnie wpisuje się w charakter łazienek klasycznych i tradycyjnych. Kabiny prysznicowe 80x100 półokrągłe mają także jedną bardzo istotną zaletę praktyczną. Pozwalają zaoszczędzić dodatkową odrobinę wolnej przestrzeni. Na taką kabinę możecie więc zdecydować się w przypadku niewielkich łazienek. Alternatywą dla kabiny 80x100 półokrągłej może być również kabina pięciokątna. Geometryczny kształt kabiny sprawia, że świetnie koresponduje ona z wystrojem wielu nowoczesnych łazienek. Podobnie jak kabiny półokrągłe również kabiny pięciokątne pozwalają zaoszczędzić w łazience sporo miejsca.

Kabina prysznicowa 80 na 100, a wysokość brodzika

Nie bez znaczenia jest również to, czy Wasza kabina prysznicowa 80 na 100 wyposażona jest w niski, czy wysoki brodzik. Ma to wpływ nie tylko na komfort codziennego korzystania z kabiny, ale również na wizualny odbiór aranżacji łazienki. Bestsellerem w przypadku nowoczesnych łazienek są niskie brodziki. Kabiny prysznicowe 80 na 100 z niskim brodzikiem pozwalają optycznie powiększyć łazienkę i nadają jej lekkiego i nowoczesnego charakteru. Często warto zdecydować się na takie rozwiązanie nawet mimo tego, że montaż brodzika wpuszczanego w posadzkę może być nieco bardziej wymagający i czasochłonny. Z kolei kabiny prysznicowe 80x100 z brodzikiem wysokim kojarzone są najczęściej z klasycznymi łazienkami. Wysoki brodzik, umieszczony na posadzce jest w większości przypadków zdecydowanie łatwiejszy w montażu. Kabinę z wysokim brodzikiem można wykorzystać nie tylko w trakcie kąpieli. Wysoki brodzik może posłużyć Wam na przykład do zrobienia szybkiego prania ręcznego czy umycia różnych domowych akcesoriów.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.