Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Nowoczesna kuchnia otwarta na salon

Projekt gratis

Kuchnia w Komforcie - od projektu aż po montaż

Project from zero image

Zaprojektuj samodzielnie

Edytuj gotową inspirację lub stwórz projekt od początku w planerze 3D

Arrow image
Consultant image

Umów się z projektantem

Cena projektu to 150 zł. Otrzymasz zwrot całej kwoty, gdy kupisz kuchnię

Arrow image
Generator image

Generator kuchni

Stwórz szybki podgląd kuchni w kilku krokach i zamów ją jednym kliknięciem

Arrow image

Zaprojektuj i kup kuchnię

Nowoczesna kuchnia otwarta na salon

Kuchnia otwarta na salon to coraz częściej wybierane rozwiązanie do mieszkań i domów. Doskonale wpisała się we współczesny styl życia. Daje nam poczucie przestrzeni i pozwala w pełni wykorzystać duży metraż tych połączonych pomieszczeń. W kuchni otwartej na salon mamy swobodę ruchu, możemy wydzielić poszczególne strefy, a także zaprosić do gotowania innych. Nigdy nie jesteśmy odizolowani ani od domowników, ani od gości.

Białe i czarne meble SIENA

Meble SIENA są doskonałą propozycją do nowoczesnych wnętrz. Świetnie sprawdzą się zarówno w kuchniach o mniejszym, jak i o większym metrażu. Fronty wykończone w macie sprawiają, że kuchnia jest bardziej przytulna i subtelniejsza w odbiorze. Białe i czarne meble z kolekcji SIENA zostały zestawione z szafkami w kolorze naturalnego drewna z kolekcji BARI. Taki zabieg wprowadził do wnętrza przyjemny klimat. Jeśli chcemy stworzyć swoją indywidualną kuchnię możemy do tego wykorzystać preferowane przez nas kolory frontów spośród dostępnych wariantów – białego, migdałowego, szarego, jasnego grafitu, mocca, zielonego, granatowego i czarnego. Duża ilość szafek, które można dopasować do własnych potrzeb oraz możliwości, pomieści potrzebne akcesoria kuchenne. Wszystkie meble są ujednolicone zarówno pod względem stylistycznym, jak i gabarytowym. Razem stworzą spójną i praktyczną przestrzeń. Elementy modułowe dają możliwość dowolnego modyfikowania, umożliwiając zaaranżowanie funkcjonalnej kuchni marzeń.

Modne elementy dekoracyjne w kuchni

Głównym elementem dekoracyjnym kuchni jest duża wolnostojąca wyspa utrzymana w czarnym kolorze. Pozwoliła na zagospodarowanie przestrzeni dając doskonały efekt wizualny. Dzięki temu kuchnia sprawia wrażenie spójnej i przemyślanej. Wysokie krzesła z oparciem wykończone w kolorze naturalnego drewna pozwalają na poranne wypicie kawy, czy zjedzenie lunchu. Duże okna w czarnych ramach doświetlają kuchnię za dnia, a dwie duże czarne lampy doskonale oświetlą tę strefę, gdy zapadnie zmrok.

Udostępnij inspirację