Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka na poddaszu z oknem dachowym

Produkty w tym stylu

-8
wanna prostokątna, akryl, 162 l

549,00 zł/szt

599,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,00 zł

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia

429,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 398,99 zł

Dostępny w różnych kolorach
Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia

299,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 248,00 zł

Dostępny w różnych kolorach
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka na poddaszu z oknem dachowym

Łazienka na poddaszu nie musi być dla Ciebie aranżacyjnym wyzwaniem. To pomieszczenie, w którym klimat, komfort i elegancja mogą idealnie się ze sobą połączyć, a w rezultacie otrzymamy niestandardowe wnętrze. Okno dachowe pozwoli na rozjaśnienie łazienki naturalnym światłem i jednocześnie optycznie powiększy przestrzeń.

Idealna kompozycja szarości i drewna

Podstawowym kolorem tego pomieszczenia jest jasny szary imitujący beton zastosowany w postaci dużych kafli. Zostały one ułożone na podłodze, ścianach, jak również wykorzystane do zabudowy wanny. Szary to uniwersalny kolor, który doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależenie od stylu oraz koncepcji jego aranżacji. Możemy go dowolnie łączyć z innymi barwami. Dodatek ceramicznego drewna ułożony w klasyczną jodełkę na podłodze i w wybranych miejscach na ścianach świetnie współtworzy wystrój w nowoczesnym stylu. Płytki drewnopodobne zostały celowo wyciągnięte z podłogi na ścianę, a także umieszczone za wanną. Wyraźnie zarysowane słoje i sęki oraz naturalna tonacja kafli sprawiają, że wystrój jest ciepły i w pomieszczeniu panuje przytulna atmosfera. W naszej aranżacji sufit jest umieszczony dosyć wysoko, więc przestrzeń pod skosem wykorzystaliśmy na ustawienie wanny. Łazienka jest dość rozległa, dzięki temu mogliśmy zamontować aż dwie umywalki oraz dwa lustra. Pozwala to na szybszą poranną organizację.
Ta łazienka to jasne, pełne naturalnego światła wnętrze urządzone prosto i funkcjonalnie.

Chromowane i białe dodatki w łazience

Do łazienki w takim stylu doskonale pasują białe meble oraz ceramika w tym samym odcieniu. Główny kolor w łazience możemy przełamać chromowanymi dodatkami w postaci stojących baterii umywalkowych, systemu prysznicowego oraz uchwytów mebli łazienkowych. Dekoracją w pomieszczeniu są dwa lustra umieszczone nad umywalkami, które dodają głębi.
Tym projektem udowodniliśmy, że łazienka pod skosem wcale nie musi być ciasna i mało funkcjonalna, a może być estetyczna i komfortowa.

Udostępnij inspirację