Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Biała kuchnia w bloku

Przeglądaj w inspiracjach:
Kuchnia Bergamo

Zaprojektuj i kup kuchnię

Biała kuchnia w bloku

Kuchnia od zawsze jest uważana za serce domu. To miejsce wspólnych posiłków, ale również pomieszczenie, gdzie wraz z rodziną posiłki są wspólnie przygotowywane. Biała kuchnia to ponadczasowe rozwiązanie, które łączy w sobie subtelność i elegancję. W odpowiednio zaprojektowanym wnętrzu łatwo pomieścić i znaleźć wszystkie potrzebne akcesoria. Wygodna i funkcjonalna przestrzeń daje ogromną radość i zachęca do wspólnego spędzania czasu.

Meble kuchenne BERGAMO

Komfort codziennego użytkowania kuchni zapewnią odpowiednio wybrane meble. W naszym projekcje został wykorzystany zestaw BERGAMO, który doskonale wpisuje się w stylistykę wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Szeroka kolorystyka dostępnych frontów – białych, szarych, grafitowych, waniliowych, beżowych oraz miętowych - pozwala na stworzenie wymarzonej aranżacji. Matowe wykończenie tych barw jeszcze bardziej podkreśla modny charakter mebli. Delikatna frezowana ramka dodała frontom lekkości. Meble modułowe BERGAMO wykończone w białej barwie to styl oraz klasa. Tak urządzona kuchnia będzie modna, pomimo zmieniających się trendów. Różne gotowe elementy umożliwią dobieranie odpowiednich modułów oraz swobodne ich łączenie ze sobą. Pozwala to na stworzenie kuchni jedynej w swoim rodzaju.Śnieżnobiały kolor idealnie komponuje się z szarością ścian oraz barwą naturalnego drewna wprowadzonego do pomieszczenia w postaci podłogi. Słoje oraz sęki dodają ciepła i przytulności. Takie rozwiązanie w bardzo ciekawy sposób przełamuje całą zabudowę kuchenną.

Elementy dekoracyjne

Białe meble zostały dopełnione uchwytami oraz sprzętem AGD utrzymanymi w czarnej barwie. Doskonałym uzupełnieniem całego wystroju kuchni jest czarny stolik oraz wisząca lampa z czarnym abażurem. Miękkości całej aranżacji dodaje niebieski puf na czarnych nóżkach oraz dywan w biało-czarne paski. Zamontowane pod wiszącymi szafkami dodatkowe oświetlenie LED pozwoli na stworzenie w kuchni odpowiedniego nastroju.

Udostępnij inspirację

Produkty w tym stylu

front MDF foliowany, okucia HETTICH, cichy domyk

810,00 zł/kpl

Dostępny w 21-28 dni
Produkt ze zdjęcia
front MDF foliowany, prowadnice HETTICH, domyk

1001,00 zł/kpl

Dostępny w 21-28 dni
Produkt ze zdjęcia
front MDF foliowany, okucia HETTICH, cichy domyk

810,00 zł/kpl

Dostępny w 21-28 dni
Produkt ze zdjęcia
front MDF foliowany, okucia HETTICH, cichy domyk

466,00 zł/kpl

Dostępny w 21-28 dni
Produkt ze zdjęcia