Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Marka Geberit

Szwajcarska firma Geberit od wielu lat jest symbolem najwyższej jakości w branży armatury i wyposażenia łazienek. Geberit to producent ceramiki, systemów sanitarnych i tak zwanych systemów rurowych. Marka ta ma dominująca pozycję na większości europejskich rynków. Produkty Geberit powstają w aż 26 zakładach produkcyjnych na całym świecie. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w szwajcarskiej miejscowości Rapperswil-Jona. Całe przedsiębiorstwo zatrudnia 12000 pracowników w aż 50 różnych krajach.  

Produktów Geberit nie zabrakło także w naszym sklepie online. W stałej sprzedaży mamy stelaże podtynkowe, przyciski WC, a także miski WC tej szwajcarskiej marki.Geberit – produkty

Najpopularniejsze produkty Geberit to oczywiście stelaże podtynkowe przeznaczone do montażu wiszących misek WC i bidetów. Co to takiego stelaż podtynkowy Geberit? Jest to produkt, który posiada wiele praktycznych zalet. Stelaż pozwala ukryć w ścianie cały system spłukujący. Składa się z metalowej ramy i spłuczki. Jedynym widocznym na zewnątrz elementem jest przycisk spłukujący, który możecie dopasować do aranżacji całego pomieszczenia.

Dlaczego warto postawić na taki produkt Geberit jak stelaż podtynkowy?


  • Ten produkt Geberit pozwala na oszczędność miejsca w łazience. Miska WC wisząca zamontowana na stelażu zajmuje znacznie mniej miejsca niż tak zwany kompakt WC.

  • Dużą zaletą są także kwestie wizualne. Podwieszana miska WC wygląda znacznie lepiej niż kompakt. Szczególnie w przypadku nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji łazienek.

  • Jakość produktów Geberit została wielokrotnie potwierdzona. Stelaże podtynkowe tej marki wykonane są z wysokiej jakości materiałów z największą dbałością o detale. Dzięki temu są to produkty niezawodne, które posłużą Wam przez wiele lat.

  • Podwieszana na stelażach ceramika sanitarna pozwala optycznie powiększyć łazienkę i nadaje całej aranżacji lekkiego i nowoczesnego charakteru.

  • Produkty Geberit to nie tylko stelaże podtynkowe do misek WC. Producent ten oferuje także stelaże dedykowane do bidetów i pisuarów.

  • W katalogu Geberit znajdziecie także produkty zaprojektowane z myślą o niewielkich łazienkach czy pomieszczeniach o specyficznym metrażu. Są to na przykład stelaże podtynkowe slim czy stelaże niskie.

  • W produktach Geberit zastosowano szereg rozwiązań ekologicznych. Mają one na celu redukcję ilości wody zużywanej w trakcie spłukiwania i poprawę poziomu higieny w łazience.


Łazienka Geberit – nie tylko stelaże podtynkowe

Produkty kategorii Geberit łazienka to jednak nie tylko stelaże podtynkowe. Producent ten oferuje także szeroką gamę kompatybilnych z nimi przycisków WC. Jest to jedyny element stelażu podtynkowego widoczny gołym okiem. Z tego względu producent ten oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów. Dzięki temu będziecie mogli dopasować przycisk spłukujący do wystroju całej łazienki. Wśród produktów do łazienki Geberit znajdziecie także nowoczesne miski WC. Są to na przykład modele wykonane w technologii bezkołnierzowej.Geberit – gdzie kupić?

Zastanawiacie się, gdzie kupić produkty Geberit? Nie musicie szukać dalej. W sklepie online Komfort czekają na Was produkty Geberit w atrakcyjnych cenach. W stałej sprzedaży mamy kilkadziesiąt modeli z najnowszych katalogów tej szwajcarskiej marki. Są to między innymi stelaże podtynkowe Geberit i przyciski WC Geberit. Oferujemy także miski WC Geberit kompatybilne ze stelażami tego producenta. 

Dlaczego warto kupić produkty Geberit w naszym sklepie? Cena Geberit w sklepie Komfort jest często znacznie niższa od cen katalogowych producenta. Regularnie organizujemy promocje i wyprzedaże, w ramach których produkty tej marki kupicie z nawet kilkudziesięcioprocentową zniżką. W naszym sklepie online produkty Geberit znajdziecie w poszczególnych kategoriach z wyposażeniem łazienek, a także w dziale Outlet. Czekają tam na Was nie tylko urządzenia sanitarne Geberit, ale także tysiące produktów z innych kategorii. W znacznie obniżonych cenach poza wyposażeniem łazienki kupicie też podłogi, płytki, meble czy nawet urządzenia AGD.