Current Image

Filtry

PŁYTKI 3D DO SALONU

336 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 3D do salonu

Salon to zwykle najbardziej reprezentacyjna część naszego domu. Nic więc dziwnego, że w aranżacji tej przestrzeni sięgamy często po efektowne elementy dekoracyjne. Sposobem na stworzenie ciekawej aranżacji tego pomieszczenia są na przykład płytki 3D do salonu.

Trójwymiarowe płytki 3D do salonu to w ofercie naszego sklepu online niemal 500 różnych wzorów. Oferujemy zarówno małe płytki strukturalne do salonu, jak i niezwykle popularne ostatnio płytki wielkoformatowe. Nasze płytki 3D do salonu to produkty z kolekcji czołowych polskich producentów ceramiki. Są to między innymi płytki strukturalne do salonu Opoczno, Cersanit czy Baldocer.

Płytki 3D w salonie – aranżacje

Strukturalne płytki 3D możemy w aranżacji salonu wykorzystać na różne sposoby. W przypadku dekoracji podłogi możemy wykorzystać płytki 3D do salonu imitujące różne naturalne materiały. Największą kategorię tego rodzaju strukturalnych płytek stanowią płytki 3D drewnopodobne. Imitują one naturalne drewno nie tylko kolorem i wzorem, ale także nieregularną powierzchnią. Po płytki 3D do pokoju dziennego drewnopodobne możemy sięgnąć w wielu klasycznych aranżacjach, a także w przypadku wnętrz skandynawskich, rustykalnych, angielskich czy prowansalskich.

Podłoga imitujące drewniane deski sprawdzi się jednak świetnie także w aranżacjach inspirowanych nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi. W takich wnętrzach możemy z powodzeniem sięgnąć również po płyty 3D do salonu imitujące beton architektoniczny. Takie płytki strukturalne możemy w salonie industrialnym czy loftowym wykorzystać zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Płytki 3D imitujące beton idealnie wpisują się w surowy charakter tego rodzaju wnętrz.

Płytki 3D do salonu to także sporo modeli ozdobionych różnego rodzaju geometrycznymi wzorami. Na płytki 3D w romby lub heksagony decydujemy się najczęściej w przypadku dekoracji ścian. W zależności od tego, na jakie motywy geometryczne się zdecydujemy, możemy wykorzystać je w nowoczesnym lub klasycznym salonie.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.