Current Image

Filtry

PŁYTKI HEKSAGONALNE DO KUCHNI

0 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki heksagonalne do kuchni

Motywy geometryczne to jeden z najbardziej ponadczasowych i uniwersalnych trendów wnętrzarskich, który w tej czy innej postaci możemy wykorzystać w praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Jednym z najmodniejszych motywów geometrycznych ostatnich sezonów są płytki heksagonalne do kuchni, łazienki czy nawet salonu. Ten idealnie harmonijny i symetryczny kształt pozwala wizualnie uporządkować wnętrze kuchni i stworzyć oryginalny i przyciągający wzrok element dekoracyjny. W kuchni wykorzystać możemy zarówno płytki heksagonalne nad blatem roboczym, jak i motyw heksagonów na kuchennej posadzce.

Płytki heksagonalne do kuchni to w ofercie naszego sklepu online kilka wzorów wyselekcjonowanych z oferty czołowych polskich i europejskich producentów ceramiki. W sprzedaży posiadamy między innymi płytki do kuchni heksagon Tubądzin czy Euroceramic. Są to przede wszystkim płytki sześciokątne do kuchni utrzymane w stonowanej i uniwersalnej kolorystyce.

Płytki heksagonalne kuchnia – aranżacje

Płytki heksagonalne w kuchni to motyw, który możemy wykorzystać w kilku różnych stylach architektonicznych. Ten charakterystyczny kształt płytek świetnie wpisuje się we wnętrza o bardzo zróżnicowanym charakterze. Po płytki sześciokątne do kuchni często sięgamy w przypadku aranżacji nowoczesnych oraz minimalistycznych kuchni w stylu skandynawskim. W takich wnętrzach możemy wykorzystać płytki do kuchni heksagon w uniwersalnych kolorach: białe, czarne czy szare. Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest również połączenie w kuchni heksagonów w różnych kolorach. Płytki heksagonalne nad blatem w kuchni sprawdzą się jednak również we wnętrzach inspirowanych trendami retro, art deco czy kuchni glamour. W takich aranżacjach możemy pokusić się na przykład o wykorzystanie w kuchni płytek heksagonalnych z motywem marmuru lub nawet płytek sześciokątnych w metalicznych kolorach.

Wbrew pozorom płytki heksagonalne kuchnia to motyw, po który możemy sięgnąć również w przypadku niektórych tradycyjnych aranżacji. W kuchni rustykalnej możemy wykorzystać płytki heksagonalne w ciepłych kolorach ziemi lub bardzo modne ostatnio płytki heksagonalne do kuchni w stylu patchwork.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady