Filtry

GRES GRANATOWY

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres granatowy — wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Gres jest powszechnie stosowanym materiałem we wnętrzach. Ze względu na swoje świetne właściwości, odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego wymagań. Bogata oferta wśród różnych wzorów i kolorów sprawia, że dopasowanie płytek gresowych do wnętrza nie powinno przysporzyć Ci żadnego problemu.

Granatowy gres to jedna z wielu dostępnych opcji w naszym sklepie. Zdarza się, że kolor ten w aranżacjach wnętrz bywa uznawany za posępny czy przytłaczający, jeśli jednak zestawisz go z odpowiednimi barwami, sprawi, że Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe! Granat niejedno ma imię — dostępny jest w wielu odsłonach, zarówno tych cieplejszych, jak i zimniejszych. Może kojarzyć się z powagą i autorytetem lub namiętnością i odwagą. Jeśli masz ochotę poeksperymentować z granatowym gresem, weź pod uwagę beże, odsłony pomarańczowego i różowego, złoto, ecru oraz biel.

Gres granat to łatwa do utrzymania w czystości płytka. Zanieczyszczenia nie są aż tak widoczne, a ich usunięcie jest banalnie proste. Z tego też względu rozwiązanie to może okazać się strzałem w dziesiątkę dla alergików. Wybierając kafle gresowe, zwróć uwagę nie tylko na ich wzór, ale także wymiary. Możesz postawić na klasyczne, symetryczne kafle lub nieco bardziej nietypowe. Wyróżnić możemy kilka sposobów układania asymetrycznych płytek, zatem w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, możesz postawić na cegiełkę, jodełkę, czy też sposób pionowy, diagonalny lub naprzemienny. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone.

Płytki są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem, nie tylko w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Jest to spowodowane zarówno ich trwałością, jak i efektem, który potrafią stworzyć. Nie zastanawiaj się — postaw na przepiękny, granatowy gres i ciesz się wspaniale urządzonym wnętrzem!

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.