Filtry

GRES GRAFITOWY

69 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres grafitowy — co musisz wiedzieć przed zakupem?

Chcesz zakupić grafitowy gres? Dobry wybór! Musisz jednak zwrócić uwagę na szereg istotnych czynników, aby płytki były maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wśród nich możemy wyróżnić m.in. wymiary — możesz postawić na większe lub mniejsze kafle, symetryczne lub asymetryczne. Większe kafle mogą delikatnie powiększyć optycznie przestrzeń. Jeśli chodzi o te asymetryczne — one dają z kolei większe możliwości w kwestii układania. Mogą zostać położone np. w jodełkę czy diagonalnie.

Dostępny w naszej ofercie gres grafit jest świetnym wyborem przede wszystkim ze względu na swoje właściwości. Zapobiega poślizgnięciom, charakteryzuje się niską nasiąkliwością i niską ścieralnością. Nie są mu również straszne odplamienia spowodowane środkami chemicznymi.

Płytki gresowe grafitowe — dopasuj je do swojego wnętrza!

Grafit jest ciemnym odcieniem szarości. Prezentuje się elegancko i tajemniczo. Odnajduje się zarówno w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach, jak i skandynawskich, industrialnych, retro czy vintage. Płytki w tym kolorze śmiało połączysz z innymi, dowolnie wybranymi barwami. Mowa tu także o ciepłych kolorach oraz pastelach, które świetnie komponują się z grafitem.

Odpowiednio dobrane płytki stanowią element dekoracyjny, który uzupełni Twoje wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, jednokolorowe modele, jak i te nieco bardziej nietypowe, zawierające elementy innych barw. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na kafle imitujące drewno, kamień, blachę, a także beton. Jeśli pragniesz wprowadzić do wnętrza nieco surowości, tzw. zimnej elegancji — postaw na beton. Kafle imitujące drewno z kolei stanowią nieco cieplejszą propozycję. Grafitowy gres to ogrom możliwości aranżacyjnych! Jeśli poszukujesz odpowiedniego dla siebie rozwiązania — zerknij do naszej oferty. Proponujemy kafle grafitowe, jak i w wielu innych, ciekawych barwach.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.